7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Linda Maria Hermansson

Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt

Personnummer: 19790830- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 30 augusti 1979

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juni

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Linda Maria Hermansson

Förnamn: Linda Maria

Tilltalsnamn: Linda

Efternamn: Hermansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-01-01

Gatuadress: Ängsstigen 6

Postnummer: 832 96

Postort: Frösön

Församling: Frösö, Sunne och Norderö församling (238002)

Kommun: Östersund (2380)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Linda

Linda Hermansson är en kvinna på 46 år som bor på Ängsstigen 6 i Frösön. Lindas bostad är en villa på 161 kvm . Där har hon bott i 17 år och 206 dagar sedan hon flyttade in den 1 januari 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Linda

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Linda Hermansson?

Vad tjänar Linda?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lindas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lindas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ängsstigen 6

Latitud: 63.195885   |   Longitud: 14.589272

Registrerat på adressen


Ängsstigen 6
832 96 Frösön

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Hermansson Byggkonsult AB Status Aktiv
Ansvarig Hans Fredrik Hermansson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Hans Fredrik Hermansson (Styrelseledamot) Kolla lön direkt
DALTORPSSTIGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ENGELSK SPRINGER SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-05-24 (4 år) Ägare Linda Hermansson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-05-24 (4 år) Linda Hermansson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Linda kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lindas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 161 kvm

Byggår: 2008

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Hermansson Byggkonsult AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,6 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 1,6 0,1

Mer om Linda


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 330 dagar)

Födelsedag

30 augusti (en söndag om 35 dagar)

Födelsedatum

1979-08-30 (en torsdag för 17 132 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 35 dagar (en torsdag)

Linda Hermansson är en kvinna på 46 år som bor på Ängsstigen 6 i Frösön. Lindas bostad är en villa på 161 kvm . Där har hon bott i 17 år och 206 dagar sedan hon flyttade in den 1 januari 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lindas postnummer, 832 96, är medelinkomsten 544 614 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,52 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Linda och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Östersund där Linda ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 124.

Linda bor tillsammans med 2 personer: Arvid Hermansson , Fredrik Hermansson . På adressen finns en hund (som Linda är ägare till). Hon är gift med Fredrik Hermansson .

På Lindas nästa födelsedag fyller hon 47 år. Den inträffar om 35 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 3 år och 35 dagar (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 329 dagar.

Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.

Linda har 1 bolagsengagemang ( Hermansson Byggkonsult AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.

Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Linda Hermansson