7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Per Göran Jakobsson

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19790922- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 22 september 1979

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Per Göran Jakobsson

Förnamn: Per Göran

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Jakobsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-07-20

Gatuadress: Kristevik 615

Postnummer: 451 96

Postort: Uddevalla

Församling: Bokenäsets församling (148509)

Kommun: Uddevalla (1485)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Jakobsson är 46 år och bosatt på Kristevik 615 i Uddevalla. Han bor i en villa på 118 kvm . Där har han bott i 18 år och 358 dagar sedan han flyttade in den 20 juli 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Jakobsson?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kristevik 615

Latitud: 58.318908   |   Longitud: 11.685958

Registrerat på adressen


Kristevik 615
451 96 Uddevalla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-12-03 (6 år) Ägare Linda Jakobsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-12-03 (6 år) Linda Jakobsson Kolla lön direkt
CHIHUAHUA,KORTHÅRIG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-11-08 (5 år) Ägare Linda Jakobsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-11-08 (5 år) Linda Jakobsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 118 kvm

Byggår: 1996

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Vallhamra Mat AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 108,1 Vinst (MSEK) 5,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 108,1 5,2

Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 294 dagar)

Födelsedag

22 september (en tisdag om 71 dagar)

Födelsedatum

1979-09-22 (en lördag för 17 096 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 71 dagar (en lördag)

Per Jakobsson är 46 år och bosatt på Kristevik 615 i Uddevalla. Han bor i en villa på 118 kvm . Där har han bott i 18 år och 358 dagar sedan han flyttade in den 20 juli 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 451 96, är medelinkomsten 408 315 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,36 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Uddevalla där Per ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 108.

Per bor tillsammans med 3 personer: Linda Jakobsson , Emma Jakobsson , Erik Jakobsson . Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är gift med Linda Jakobsson .

Per fyller 47 år om 71 dagar och har namnsdag om 19 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 3 år och 71 dagar (en lördag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har 1 bolagsengagemang ( Vallhamra Mat AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Jakobsson