7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Hassan Al Timimi

Årsinkomst: Kolla Hassans lön anonymt

Personnummer: 19791004- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 4 oktober 1979

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Hassan Al Timimi

Förnamn: Hassan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Timimi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-04-27

Gatuadress: Ormvråksgatan 3 lgh 1602

Våning & dörr: 6 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 215 62

Postort: Malmö

Distrikt: Fosie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hassan Al Timimi är en 46 årig man och bosatt på Ormvråksgatan 3 lgh 1602 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 april 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 58 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hassan Al Timimi?

Vad tjänar Hassan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hassans
Kreditstatus?

Nyfiken på Hassans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ormvråksgatan 3 lgh 1602

Latitud: 55.566425   |   Longitud: 13.013141

Registrerat på adressen


Ormvråksgatan 3 lgh 1602
215 62 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hassan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hassan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hassans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 60 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hassan har inga bolagsengagemang


Mer om Hassan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 263 dagar)

Födelsedag

04 oktober (en söndag om 102 dagar)

Födelsedatum

1979-10-04 (en torsdag för 17 065 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 102 dagar (en torsdag)

Hassan Al Timimi är en 46 årig man och bosatt på Ormvråksgatan 3 lgh 1602 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 april 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 58 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Hassans bostadsområde, på postnummer 215 62, är 263 910 kr per år och 4,74 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Hassans ingår. Hassans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Hassan bor tillsammans med 2 personer: Marwah Salim Mohammed Al-Suraifi , Jacob Al Timimi . Hassan är gift med Marwah Salim Mohammed Al-Suraifi .

Hassans nästa födelsedag är om 102 dagar då han fyller 47 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 3 år och 102 dagar (en torsdag).

Hassan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hassan i Sverige Hassan Shabana i Västerås, Hassan Afrah i Norsborg och Hassan Abdo i Malmö.

Informationen om Hassan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hassan Al Timimi