NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-06-11
Ravi Bhardwaj
Årsinkomst: Kolla Ravis lön anonymt
Personnummer: 19791030-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 30 oktober 1979
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Ravi Bhardwaj
Förnamn: Ravi
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bhardwaj
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-02-26
Gatuadress: Laudons väg 1 F
Postnummer: 195 32
Postort: Märsta
Distrikt: Husby-Ärlinghundra och Odensala
Församling: Husby-Ärlinghundra församling (019106)
Kommun: Sigtuna (0191)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ravi Bhardwaj är en man på 46 år som bor på Laudons väg 1 F i Märsta. bostad är en lägenhet med 4 rum på 75 kvm . Där har han bott i 5 år och 105 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Laudons väg 1 F
Registrerat på adressen
195 32 Märsta
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ravi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ravi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ravis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 75 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2008
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Extern VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,5 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Extern VD | 0 | 2024 | 1,5 | 0 |
Mer om Ravi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 224 dagar)
Födelsedag
30 oktober (en fredag om 141 dagar)
Födelsedatum
1979-10-30 (en tisdag för 17 026 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 141 dagar (en tisdag)
Ravi Bhardwaj är en man på 46 år som bor på Laudons väg 1 F i Märsta. bostad är en lägenhet med 4 rum på 75 kvm . Där har han bott i 5 år och 105 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Ravis postnummer, 195 32, är medelinkomsten 307 209 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,81 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ravi och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sigtuna där Ravi ingår. Ravis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.
Ravi bor tillsammans med Nathalie Bhardwaj. Hon är en 43 årig kvinna som flyttade in den 26 februari 2021 och har bott där totalt 5 år och 105 dagar. Han är gift med Nathalie Bhardwaj .
På Ravis nästa födelsedag fyller han 47 år. Den inträffar om 141 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 3 år och 141 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 204 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Ravi har 1 bolagsengagemang (
Bird Vision AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ravi i Sverige Ravi Nigam i Mölndal, Ravi Fältman i Höör och Ravi Ray i Huddinge.
Informationen om Ravi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.