7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-16
Anna-Lena Gunnarsson
Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt
Personnummer: 19791218-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 18 december 1979
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Anna-Lena Gunnarsson
Förnamn: Anna-Lena
Tilltalsnamn: Anna-Lena
Efternamn: Gunnarsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2008-08-18
Gatuadress: Strömmaberg 14
Postnummer: 432 77
Postort: Tvååker
Församling: Spannarps församling (138312)
Kommun: Varberg (1383)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Anna-Lena
Anna-Lena Gunnarsson är 46 år gammal och bor på Strömmaberg 14 i Tvååker. Hennes bostad är ett lantbruk på 76 kvm . Där har hon bott i 17 år och 332 dagar sedan hon flyttade in den 18 augusti 2008. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena
Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Strömmaberg 14
Registrerat på adressen
432 77 Tvååker
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Hans-Jörgen Gunnarsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Hans-Jörgen Gunnarsson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anna-Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 76 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Anna-Lena har inga bolagsengagemang
Mer om Anna-Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 210 dagar)
Födelsedag
18 december (en fredag om 155 dagar)
Födelsedatum
1979-12-18 (en tisdag för 17 012 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 155 dagar (en tisdag)
Anna-Lena Gunnarsson är 46 år gammal och bor på Strömmaberg 14 i Tvååker. Hennes bostad är ett lantbruk på 76 kvm . Där har hon bott i 17 år och 332 dagar sedan hon flyttade in den 18 augusti 2008. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 432 77, som är Anna-Lenas bostadsområde, är medelinkomsten 399 091 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,89 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Varberg där Anna-Lenas ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 123.
Anna-Lena delar bostaden med Hans-Jörgen Gunnarsson, en 45 årig man. Han flyttade in den 18 augusti 2008 och har bott där totalt 17 år och 332 dagar. Anna-Lena är gift med Hans-Jörgen Gunnarsson .
Anna-Lena har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 155 dagar då hon fyller 47 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 3 år och 155 dagar (en tisdag).
Anna-Lena har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.
Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anna-Lena Gunnarsson
Var bor Anna-Lena?
Hur gammal är Anna-Lena?
Anna-Lena Gunnarsson är 46 år gammal och föddes den 18 december 1979. Hon fyller 47 år den 18 december.
Har Anna-Lena några bolagsengagemang?
Anna-Lena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anna-Lena några fordon?
Är Anna-Lena gift?
Anna-Lena är gift med Hans-Jörgen Gunnarsson.
Vilket telefonnummer har Anna-Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anna-Lena.
Vilket stjärntecken har Anna-Lena?
Anna-Lena har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Anna-Lena folkbokförd?
Anna-Lena Gunnarsson är folkbokförd i Varberg kommun.
Vilket län tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Gunnarsson tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Gunnarsson tillhör Spannarps församling.