7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Slavica Brnjic
Årsinkomst: Kolla Slavicas lön anonymt
Personnummer: 19800225-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 25 februari 1980
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Slavica Brnjic
Förnamn: Slavica
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Brnjic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-10-19
Gatuadress: Tollarevägen 28 lgh 1303
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 132 49
Postort: Saltsjö-Boo
Distrikt: Boo
Församling: Boo församling (018203)
Kommun: Nacka (0182)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Slavica Brnjic är en 46 årig kvinna bosatt i Nacka kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 93 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 9 år och 257 dagar sedan 19 oktober 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tollarevägen 28 lgh 1303
Registrerat på adressen
132 49 Saltsjö-Boo
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Slavica kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Slavica hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Slavicas bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 93 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 12,7 Vinst (MSEK) −1,6 |
Aktiv |
Styrelseledamot, VD | 0 | 2024 | 12,7 | −1,6 |
Mer om Slavica
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 128 dagar)
Födelsedag
25 februari (en torsdag om 237 dagar)
Födelsedatum
1980-02-25 (en måndag för 16 930 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 237 dagar (en måndag)
Slavica Brnjic är en 46 årig kvinna bosatt i Nacka kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 93 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 9 år och 257 dagar sedan 19 oktober 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Slavicas bostadsområde, på postnummer 132 49, har 2,00 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 621 095 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Slavicas ingår. Slavicas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 165.
Slavica bor tillsammans med en 43 årig man vid namn Dalibor Zivojinovic. Han registrerades på adressen den 19 oktober 2016, och har bott där totalt 9 år och 257 dagar. Hon är gift med Dalibor Zivojinovic .
Vill du fira Slavicas födelsedag ska du gratulera henne om 237 dagar då hon fyller 47 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 3 år och 237 dagar (en måndag).
Slavica har 1 bolagsengagemang (
VLVbio AB
).
De tre mest eftersökta Slavica i Sverige det senaste kvartalet är Slavica Stankovic-Muradic i Växjö, Slavica Boberg Ilic i Staffanstorp och Slavica Gigic Ottosson i Älmhult.
Informationen om Slavica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Slavica Brnjic
Var bor Slavica?
Hur gammal är Slavica?
Slavica Brnjic är 46 år gammal och föddes den 25 februari 1980. Hon fyller 47 år den 25 februari.
Har Slavica några bolagsengagemang?
Slavica har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat VLVbio AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Slavica några fordon?
Är Slavica gift?
Slavica är gift med Dalibor Zivojinovic.
Vilket telefonnummer har Slavica?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Slavica.
Vilket stjärntecken har Slavica?
Slavica har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Slavica folkbokförd?
Slavica Brnjic är folkbokförd i Nacka kommun.
Vilket län tillhör Slavica?
Slavica Brnjic tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Slavica?
Slavica Brnjic tillhör Boo församling.