7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Anncharlotte Eriksson
Årsinkomst: Kolla Anncharlottes lön anonymt
Personnummer: 19800228-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 28 februari 1980
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Anncharlotte Eriksson
Förnamn: Anncharlotte
Tilltalsnamn: Anncharlotte
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2008-07-31
Gatuadress: Braxenbolsvägen 10
Postnummer: 742 50
Postort: Hargshamn
Församling: Frösåkers församling (038204)
Kommun: Östhammar (0382)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Anncharlotte
Anncharlotte Eriksson är 46 år gammal och bor på Braxenbolsvägen 10 i Hargshamn. Hennes bostad är en villa på 103 kvm . Där har hon bott i 17 år och 333 dagar sedan hon flyttade in den 31 juli 2008. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anncharlotte
Informationen om Anncharlotte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Braxenbolsvägen 10
Registrerat på adressen
742 50 Hargshamn
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anncharlotte kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anncharlotte hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anncharlottes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 103 kvm
Byggår: 1940
Bolagsengagemang | 0 st
Anncharlotte har inga bolagsengagemang
Mer om Anncharlotte
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 121 dagar)
Födelsedag
28 februari (en söndag om 244 dagar)
Födelsedatum
1980-02-28 (en torsdag för 16 923 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 244 dagar (en torsdag)
Anncharlotte Eriksson är 46 år gammal och bor på Braxenbolsvägen 10 i Hargshamn. Hennes bostad är en villa på 103 kvm . Där har hon bott i 17 år och 333 dagar sedan hon flyttade in den 31 juli 2008. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 742 50, som är Anncharlottes bostadsområde, är medelinkomsten 355 152 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,18 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Östhammar där Anncharlottes ingår. Anncharlottes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Anncharlotte bor tillsammans med 2 personer: Ronnie Birger Karlsson , Alma Karlsson . Anncharlotte är inte gift.
Anncharlotte har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 244 dagar då hon fyller 47 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 3 år och 244 dagar (en torsdag).
Anncharlotte har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anncharlotte i Sverige Anncharlotte Engelin i Norrköping, Anncharlotte Pettersson i Falkenberg och Anncharlotte de Brugière i Helsingborg.
Informationen om Anncharlotte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anncharlotte Eriksson
Var bor Anncharlotte?
Hur gammal är Anncharlotte?
Anncharlotte Eriksson är 46 år gammal och föddes den 28 februari 1980. Hon fyller 47 år den 28 februari.
Har Anncharlotte några bolagsengagemang?
Anncharlotte har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anncharlotte några fordon?
Är Anncharlotte gift?
Anncharlotte är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anncharlotte?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anncharlotte.
Vilket stjärntecken har Anncharlotte?
Anncharlotte har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Anncharlotte folkbokförd?
Anncharlotte Eriksson är folkbokförd i Östhammar kommun.
Vilket län tillhör Anncharlotte?
Anncharlotte Eriksson tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Anncharlotte?
Anncharlotte Eriksson tillhör Frösåkers församling.