7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Davood Saffar Shamshir Gar
Årsinkomst: Kolla Davoods lön anonymt
Personnummer: 19800321-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 21 mars 1980
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Davood Saffar Shamshir Gar
Förnamn: Davood
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Saffar Shamshir Gar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-06-01
Gatuadress: Kantarellvägen 111
Postnummer: 186 55
Postort: Vallentuna
Distrikt: Vallentuna
Församling: Vallentuna församling (011501)
Kommun: Vallentuna (0115)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Davood Saffar Shamshir Gar är 46 år och bosatt på Kantarellvägen 111 i Vallentuna. Där har han bott i 5 år och 56 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kantarellvägen 111
Registrerat på adressen
186 55 Vallentuna
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Davood kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Davood hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Davoods bostad
Fakta om bostaden
Boarea: 106 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Davood har inga bolagsengagemang
Mer om Davood
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 128 dagar)
Födelsedag
21 mars (en söndag om 237 dagar)
Födelsedatum
1980-03-21 (en fredag för 16 929 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 237 dagar (en torsdag)
Davood Saffar Shamshir Gar är 46 år och bosatt på Kantarellvägen 111 i Vallentuna. Där har han bott i 5 år och 56 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 186 55, är medelinkomsten 481 516 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,71 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Vallentuna där Davood ingår. Davoods lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 63.
Davood bor tillsammans med Zeinab Moradi Nour. Hon har bott på Kantarellvägen 111 i totalt 5 år och 56 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juni 2021. Han är gift med Zeinab Moradi Nour .
Davood fyller 47 år om 237 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 3 år och 237 dagar (en torsdag).
Davood har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Davood i Sverige Davood Javidgonbadi i Göteborg, Davood Yousefy i Stockholm och Davood Rezaye Moosavi i Örnsköldsvik.
Informationen om Davood kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Davood Saffar Shamshir Gar
Var bor Davood?
Hur gammal är Davood?
Davood Saffar Shamshir Gar är 46 år gammal och föddes den 21 mars 1980. Han fyller 47 år den 21 mars.
Har Davood några bolagsengagemang?
Davood har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Davood några fordon?
Är Davood gift?
Davood är gift med Zeinab Moradi Nour.
Vilket telefonnummer har Davood?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Davood.
Vilket stjärntecken har Davood?
Davood har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Davood folkbokförd?
Davood Saffar Shamshir Gar är folkbokförd i Vallentuna kommun.
Vilket län tillhör Davood?
Davood Saffar Shamshir Gar tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Davood?
Davood Saffar Shamshir Gar tillhör Vallentuna församling.