7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Claes Björn Heinrich Juneström

Årsinkomst: Kolla Claes lön anonymt

Personnummer: 19800429- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 29 april 1980

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 7 juli

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Claes Björn Heinrich Juneström

Förnamn: Claes Björn Heinrich

Tilltalsnamn: Claes

Efternamn: Juneström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-02-11

Gatuadress: Ängsliden 15

Postnummer: 564 34

Postort: Bankeryd

Distrikt: Bankeryd

Församling: Bankeryds församling (068020)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Claes

Claes Juneström är en man på 46 år som bor på Ängsliden 15 i Bankeryd. Claes bostad är ett kedjehus på 116 kvm . Där har han bott i 15 år och 133 dagar sedan han flyttade in den 11 februari 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Claes

Informationen om Claes kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Claes Juneström?

Vad tjänar Claes?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Claes
Kreditstatus?

Nyfiken på Claes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ängsliden 15

Latitud: 57.846321   |   Longitud: 14.140630

Registrerat på adressen


Ängsliden 15
564 34 Bankeryd

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
me in color AB Status Aktiv
Ansvarig Åsa Maria Fredrika Juneström (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Åsa Maria Fredrika Juneström (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
GOLDEN RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2007-04-22 (19 år) Ägare Åsa Juneström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2007-04-22 (19 år) Åsa Juneström Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Claes kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Claes hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Claes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 116 kvm

Byggår: 2003

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
me in color AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,9 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0,9 0,1

Mer om Claes


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 56 dagar)

Födelsedag

29 april (en torsdag om 309 dagar)

Födelsedatum

1980-04-29 (en tisdag för 16 857 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 309 dagar (en måndag)

Claes Juneström är en man på 46 år som bor på Ängsliden 15 i Bankeryd. Claes bostad är ett kedjehus på 116 kvm . Där har han bott i 15 år och 133 dagar sedan han flyttade in den 11 februari 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Claes postnummer, 564 34, är medelinkomsten 486 775 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,47 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Claes och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Claes ingår. Claes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 308.

Claes bor tillsammans med Åsa Juneström. Hon är en 54 årig kvinna som flyttade in den 11 februari 2011 och har bott där totalt 15 år och 133 dagar. På adressen finns en hund (som Claes inte är ägare till). Han är gift med Åsa Juneström .

På Claes nästa födelsedag fyller han 47 år. Den inträffar om 309 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 3 år och 309 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 13 dagar.

Claes har 1 bolagsengagemang ( me in color AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Claes i Sverige Claes Elfsberg i Stockholm, Claes Hernegård i Huskvarna och Claes Carlsson i Borlänge.

Informationen om Claes kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Claes Juneström