7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Findik Karakus
Årsinkomst: Kolla Findiks lön anonymt
Personnummer: 19800505-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 5 maj 1980
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Findik Karakus
Förnamn: Findik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Karakus
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-06-03
Gatuadress: Granitvägen 10 B lgh 1402
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 752 43
Postort: Uppsala
Distrikt: Uppsala Helga Trefaldighet
Församling: Helga Trefaldighets församling (038002)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Findik Karakus är en 46 årig kvinna bosatt i Uppsala kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 2 år och 28 dagar sedan 3 juni 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Granitvägen 10 B lgh 1402
Registrerat på adressen
752 43 Uppsala
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Findik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Findik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Findiks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 74 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 0 st
Findik har inga bolagsengagemang
Mer om Findik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 57 dagar)
Födelsedag
05 maj (en onsdag om 308 dagar)
Födelsedatum
1980-05-05 (en måndag för 16 858 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 308 dagar (en söndag)
Findik Karakus är en 46 årig kvinna bosatt i Uppsala kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 2 år och 28 dagar sedan 3 juni 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Findiks bostadsområde, på postnummer 752 43, har 6,08 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 304 161 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Findiks ingår. Findiks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 160.
Findik bor tillsammans med 2 personer: Betül Karakus , Aligül Karakus . Hon är gift med Aligül Karakus .
Vill du fira Findiks födelsedag ska du gratulera henne om 308 dagar då hon fyller 47 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 3 år och 308 dagar (en söndag).
Findik har inga bolagsengagemang.
Informationen om Findik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Findik Karakus
Var bor Findik?
Hur gammal är Findik?
Findik Karakus är 46 år gammal och föddes den 5 maj 1980. Hon fyller 47 år den 5 maj.
Har Findik några bolagsengagemang?
Findik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Findik några fordon?
Är Findik gift?
Findik är gift med Aligül Karakus.
Vilket telefonnummer har Findik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Findik.
Vilket stjärntecken har Findik?
Findik har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Findik folkbokförd?
Findik Karakus är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Findik?
Findik Karakus tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Findik?
Findik Karakus tillhör Helga Trefaldighets församling.