8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-25
Eva Brunner
Årsinkomst: Kolla Evas lön anonymt
Personnummer: 19800510-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 10 maj 1980
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 december
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Eva Brunner
Förnamn: Eva
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Brunner
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2019-09-03
Gatuadress: Skogstorpsvägen 26
Postnummer: 754 71
Postort: Uppsala
Distrikt: Vaksala
Församling: Vaksala församling (038004)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Eva Brunner är en kvinna på 46 år som bor på Skogstorpsvägen 26 i Uppsala. Där har hon bott i 7 år och 52 dagar sedan hon flyttade in den 3 september 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skogstorpsvägen 26
Registrerat på adressen
754 71 Uppsala
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Eva Brunner (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Eva Brunner (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Eva kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Eva hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Eva
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 168 dagar)
Födelsedag
10 maj (en måndag om 197 dagar)
Födelsedatum
1980-05-10 (en lördag för 16 969 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 197 dagar (en fredag)
Eva Brunner är en kvinna på 46 år som bor på Skogstorpsvägen 26 i Uppsala. Där har hon bott i 7 år och 52 dagar sedan hon flyttade in den 3 september 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Evas postnummer, 754 71, är medelinkomsten 610 678 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,16 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eva och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Eva ingår. Evas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 424.
Eva bor tillsammans med Jonathan Brunner. Han är en 17 årig man som flyttade in den 3 september 2019 och har bott där totalt 7 år och 52 dagar. Hon är gift med Jens Rommel .
På Evas nästa födelsedag fyller hon 47 år. Den inträffar om 197 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 3 år och 197 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 60 dagar.
Namnet Eva är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’livgivande’)'.
Eva har 1 bolagsengagemang (
Brunner, Eva
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva i Sverige Eva Margareta Berghagen i Stockholm, Eva Lundén i Söderhamn och Eva Maria Berghagen i Stockholm.
Informationen om Eva kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Eva Brunner
Var bor Eva?
Hur gammal är Eva?
Eva Brunner är 46 år gammal och föddes den 10 maj 1980. Hon fyller 47 år den 10 maj.
Har Eva några bolagsengagemang?
Eva har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Brunner, Eva . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Eva några fordon?
Är Eva gift?
Eva är gift med Jens Rommel.
Vilket telefonnummer har Eva?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Eva.
Vilket stjärntecken har Eva?
Eva har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Eva folkbokförd?
Eva Brunner är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Eva?
Eva Brunner tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Eva?
Eva Brunner tillhör Vaksala församling.