7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Anders Johan Larsson

Årsinkomst: Kolla Johans lön anonymt

Personnummer: 19800520- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 20 maj 1980

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Anders Johan Larsson

Förnamn: Anders Johan

Tilltalsnamn: Johan

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-03-11

Gatuadress: Drottninggården 71

Postnummer: 261 46

Postort: Landskrona

Distrikt: Landskrona

Församling: Landskrona församling (128201)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Johan

Johan Larsson är en man på 46 år som bor på Drottninggården 71 i Landskrona. Johans bostad är en lägenhet på 126 kvm . Där har han bott i 7 år och 108 dagar sedan han flyttade in den 11 mars 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Johan

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Johan Larsson?

Vad tjänar Johan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Johans
Kreditstatus?

Nyfiken på Johans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Drottninggården 71

Latitud: 55.899397   |   Longitud: 12.816046

Registrerat på adressen


Drottninggården 71
261 46 Landskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-04-20 (2 år) Ägare Johan Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-04-20 (2 år) Johan Larsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Johan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Johan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Johans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 126 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
HSB Bostadsrättsförening Drottningen i Landskrona Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Johan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 38 dagar)

Födelsedag

20 maj (en torsdag om 327 dagar)

Födelsedatum

1980-05-20 (en tisdag för 16 839 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 327 dagar (en måndag)

Johan Larsson är en man på 46 år som bor på Drottninggården 71 i Landskrona. Johans bostad är en lägenhet på 126 kvm . Där har han bott i 7 år och 108 dagar sedan han flyttade in den 11 mars 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Johans postnummer, 261 46, är medelinkomsten 396 912 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,26 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Johan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Johan ingår. Johans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Johan bor tillsammans med Malin Larsson. Hon är en 38 årig kvinna som flyttade in den 11 mars 2019 och har bott där totalt 7 år och 108 dagar. På adressen finns en hund (som Johan är ägare till). Han är gift med Malin Larsson .

På Johans nästa födelsedag fyller han 47 år. Den inträffar om 327 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 3 år och 327 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 183 dagar.

Namnet Johan är 'Svensk form av Johannes'.

Johan har 1 bolagsengagemang ( HSB Bostadsrättsförening Drottningen i Landskrona ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Johan i Sverige Johan Jacobsson i Katrineholm, Johan Hedberg i Uppsala och Johan Yilmaz i Bagarmossen.

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Johan Larsson