7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Carl-Johan Erik Andreasson
Årsinkomst: Kolla Carl-Johans lön anonymt
Personnummer: 19800528-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 28 maj 1980
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 18 maj
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Carl-Johan Erik Andreasson
Förnamn: Carl-Johan Erik
Tilltalsnamn: Carl-Johan
Efternamn: Andreasson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-06-01
Gatuadress: Månstorp 125
Postnummer: 284 91
Postort: Perstorp
Distrikt: Perstorp
Församling: Perstorps församling (127501)
Kommun: Perstorp (1275)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl-Johan
Carl-Johan Andreasson är 46 år gammal och bor på Månstorp 125 i Perstorp. Hans bostad är en villa på 108 kvm . Där har han bott i 8 år och 25 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2018. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carl-Johan
Informationen om Carl-Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Månstorp 125
Registrerat på adressen
284 91 Perstorp
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2004-04-22 (22 år) Ägare Elisabeth Stjernberg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2004-04-22 (22 år) | Elisabeth Stjernberg | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl-Johan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Johan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carl-Johans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 108 kvm
Byggår: 1978
Bolagsengagemang | 0 st
Carl-Johan har inga bolagsengagemang
Mer om Carl-Johan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 29 dagar)
Födelsedag
28 maj (en fredag om 336 dagar)
Födelsedatum
1980-05-28 (en onsdag för 16 830 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 336 dagar (en tisdag)
Carl-Johan Andreasson är 46 år gammal och bor på Månstorp 125 i Perstorp. Hans bostad är en villa på 108 kvm . Där har han bott i 8 år och 25 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2018. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 284 91, som är Carl-Johans bostadsområde, är medelinkomsten 421 882 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,79 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Perstorp där Carl-Johans ingår. Carl-Johans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.
Carl-Johan delar bostaden med Elisabeth Stjernberg, en 47 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 juni 2018 och har bott där totalt 8 år och 25 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Carl-Johan inte är ägare till. Carl-Johan är inte gift.
Carl-Johan har namnsdag om 326 dagar och nästa födelsedag inträffar om 336 dagar då han fyller 47 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 3 år och 336 dagar (en tisdag).
Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.
Carl-Johan har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Johan i Sverige Carl-Johan Wengefelt i Nossebro, Carl-Johan Bertilsson i Halmstad och Carl-Johan Vallgren i Hägersten.
Informationen om Carl-Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl-Johan Andreasson
Var bor Carl-Johan?
Hur gammal är Carl-Johan?
Carl-Johan Andreasson är 46 år gammal och föddes den 28 maj 1980. Han fyller 47 år den 28 maj.
Har Carl-Johan några bolagsengagemang?
Carl-Johan har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carl-Johan några fordon?
Är Carl-Johan gift?
Carl-Johan är inte gift.
Vilket telefonnummer har Carl-Johan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl-Johan.
Vilket stjärntecken har Carl-Johan?
Carl-Johan har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Carl-Johan folkbokförd?
Carl-Johan Andreasson är folkbokförd i Perstorp kommun.
Vilket län tillhör Carl-Johan?
Carl-Johan Andreasson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Carl-Johan?
Carl-Johan Andreasson tillhör Perstorps församling.