7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Sahra Jamac Hussein
Årsinkomst: Kolla Sahra Jamacs lön anonymt
Personnummer: 19800601-
Ålder: 46 år
Födelsedag: 1 juni 1980
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Sahra Jamac Hussein
Förnamn: Sahra Jamac
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hussein
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-05-16
Gatuadress: Skolgatan 12 lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 532 30
Postort: Skara
Distrikt: Skara domkyrkodistrikt
Församling: Skara domkyrkoförsamling (149501)
Kommun: Skara (1495)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sahra Jamac Hussein är 46 år och bosatt på Skolgatan 12 lgh 1201 i Skara. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 98 kvm . Där har hon bott i 2 år och 47 dagar sedan hon flyttade in den 16 maj 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skolgatan 12 lgh 1201
Registrerat på adressen
532 30 Skara
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sahra Jamac kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sahra Jamac hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sahra Jamacs bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 98 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1958
Bolagsengagemang | 0 st
Sahra Jamac har inga bolagsengagemang
Mer om Sahra Jamac
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
46 år (och 31 dagar)
Födelsedag
01 juni (en tisdag om 334 dagar)
Födelsedatum
1980-06-01 (en söndag för 16 832 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 3 år och 334 dagar (en lördag)
Sahra Jamac Hussein är 46 år och bosatt på Skolgatan 12 lgh 1201 i Skara. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 98 kvm . Där har hon bott i 2 år och 47 dagar sedan hon flyttade in den 16 maj 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 532 30, är medelinkomsten 290 740 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,54 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Skara där Sahra Jamac ingår. Sahra Jamacs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.
Sahra Jamac bor tillsammans med Hamdi Hassan. Hon har bott på Skolgatan 12 lgh 1201 i totalt 2 år och 47 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 16 maj 2024. Hon är inte gift.
Sahra Jamac fyller 47 år om 334 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 3 år och 334 dagar (en lördag).
Sahra Jamac har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sahra Jamac i Sverige Sahra Sheikh i Växjö, Jamac Abdulrahman i Nybro och Jamac Issa Mohamed i Göteborg.
Informationen om Sahra Jamac kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sahra Jamac Hussein
Var bor Sahra Jamac?
Hur gammal är Sahra Jamac?
Sahra Jamac Hussein är 46 år gammal och föddes den 1 juni 1980. Hon fyller 47 år den 1 juni.
Har Sahra Jamac några bolagsengagemang?
Sahra Jamac har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sahra Jamac några fordon?
Är Sahra Jamac gift?
Sahra Jamac är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sahra Jamac?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sahra Jamac.
Vilket stjärntecken har Sahra Jamac?
Sahra Jamac har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Sahra Jamac folkbokförd?
Sahra Jamac Hussein är folkbokförd i Skara kommun.
Vilket län tillhör Sahra Jamac?
Sahra Jamac Hussein tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sahra Jamac?
Sahra Jamac Hussein tillhör Skara domkyrkoförsamling.