7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Anass Chaaban

Årsinkomst: Kolla Anass lön anonymt

Personnummer: 19800716- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 46 år

Födelsedag: 16 juli 1980

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Anass Chaaban

Förnamn: Anass

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Chaaban

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-22

Gatuadress: Järle Byväg 28

Postnummer: 713 91

Postort: Nora

Distrikt: Ervalla

Församling: Axbergs församling (188013)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Anass Chaaban är en 46 årig man bosatt i Örebro kommun. Han bor i en villa på 155 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 127 dagar sedan 22 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anass Chaaban?

Vad tjänar Anass?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anass
Kreditstatus?

Nyfiken på Anass Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Järle Byväg 28

Latitud: 59.467515   |   Longitud: 15.151289

Registrerat på adressen


Järle Byväg 28
713 91 Nora

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anass kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anass hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anass bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 155 kvm

Byggår: 1918

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anass har inga bolagsengagemang


Mer om Anass


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

46 år (och 11 dagar)

Födelsedag

16 juli (en fredag om 354 dagar)

Födelsedatum

1980-07-16 (en onsdag för 16 812 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 3 år och 354 dagar (en tisdag)

Anass Chaaban är en 46 årig man bosatt i Örebro kommun. Han bor i en villa på 155 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 127 dagar sedan 22 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Anass bostadsområde, på postnummer 713 91, har 2,73 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 583 603 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Anass ingår. Anass lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 321.

Anass bor tillsammans med 3 personer: Chbli Chaban Dandal , Aya Al Keis , Muhammad Joha . Han är inte gift.

Vill du fira Anass födelsedag ska du gratulera honom om 354 dagar då han fyller 47 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 3 år och 354 dagar (en tisdag).

Anass har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Anass i Sverige det senaste kvartalet är Anass El Yasini i Skärholmen, Anass Abourghiba i Saltsjöbaden och Anass Kharboutli i Kista.

Informationen om Anass kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anass Chaaban