7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-09
Ahmad Bakdadi
Årsinkomst: Kolla Ahmads lön anonymt
Personnummer: 19800730-
Ålder: 45 år
Födelsedag: 30 juli 1980
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Ahmad Bakdadi
Förnamn: Ahmad
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bakdadi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-08-22
Gatuadress: Nyängsvägen 27
Postnummer: 685 33
Postort: Torsby
Distrikt: Fryksände
Församling: Fryksände församling (173701)
Kommun: Torsby (1737)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ahmad Bakdadi är en man på 45 år som bor på Nyängsvägen 27 i Torsby. bostad är en villa på 105 kvm . Där har han bott i 3 år och 321 dagar sedan han flyttade in den 22 augusti 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Nyängsvägen 27
Registrerat på adressen
685 33 Torsby
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Ahmad Bakdadi (En av bolagsmännen) Lön Kolla lön direkt |
Ej aktiv | Ahmad Bakdadi (En av bolagsmännen) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ahmad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ahmads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 105 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Ej aktiv |
Bolagsman | 25-50% |
Mer om Ahmad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
45 år (och 344 dagar)
Födelsedag
30 juli (en torsdag om 21 dagar)
Födelsedatum
1980-07-30 (en onsdag för 16 780 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 4 år och 21 dagar (en tisdag)
Ahmad Bakdadi är en man på 45 år som bor på Nyängsvägen 27 i Torsby. bostad är en villa på 105 kvm . Där har han bott i 3 år och 321 dagar sedan han flyttade in den 22 augusti 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Ahmads postnummer, 685 33, är medelinkomsten 349 388 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,28 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ahmad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Torsby där Ahmad ingår. Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Ahmad bor tillsammans med 2 personer: Manar Bakdadi , Khadija Albakdadi . Han är gift med Khadija Albakdadi .
På Ahmads nästa födelsedag fyller han 46 år. Den inträffar om 21 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 4 år och 21 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Ahmad har 1 bolagsengagemang (
MJ multiservice Handelsbolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Ahmad Barzngy i Sollentuna och Ahmad Muhanna i Umeå.
Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ahmad Bakdadi
Var bor Ahmad?
Hur gammal är Ahmad?
Ahmad Bakdadi är 45 år gammal och föddes den 30 juli 1980. Han fyller 46 år den 30 juli.
Har Ahmad några bolagsengagemang?
Ahmad har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat MJ multiservice Handelsbolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Ahmad några fordon?
Är Ahmad gift?
Ahmad är gift med Khadija Albakdadi.
Vilket telefonnummer har Ahmad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ahmad.
Vilket stjärntecken har Ahmad?
Ahmad har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Ahmad folkbokförd?
Ahmad Bakdadi är folkbokförd i Torsby kommun.
Vilket län tillhör Ahmad?
Ahmad Bakdadi tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Ahmad?
Ahmad Bakdadi tillhör Fryksände församling.