7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Roger Daniel Lars-Rune Malmkvist

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19800816- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 16 augusti 1980

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Roger Daniel Lars-Rune Malmkvist

Förnamn: Roger Daniel Lars-Rune

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Malmkvist

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-04-15

Gatuadress: Tunnbindaregatan 31

Postnummer: 273 33

Postort: Tomelilla

Församling: Tomelillabygdens församling (127005)

Kommun: Tomelilla (1270)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Malmkvist är en 45 årig man bosatt i Tomelilla kommun. Han bor i en villa på 105 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 79 dagar sedan 15 april 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Malmkvist?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tunnbindaregatan 31

Latitud: 55.533877   |   Longitud: 13.949500

Registrerat på adressen


Tunnbindaregatan 31
273 33 Tomelilla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 105 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år (och 321 dagar)

Födelsedag

16 augusti (en söndag om 44 dagar)

Födelsedatum

1980-08-16 (en lördag för 16 757 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 4 år och 44 dagar (en fredag)

Roger Malmkvist är en 45 årig man bosatt i Tomelilla kommun. Han bor i en villa på 105 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 79 dagar sedan 15 april 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Rogers bostadsområde, på postnummer 273 33, har 2,14 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 358 573 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tomelilla där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Roger bor tillsammans med en 39 årig kvinna vid namn Johanna Nilsson. Hon registrerades på adressen den 15 april 2010, och har bott där totalt 16 år och 79 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Rogers födelsedag ska du gratulera honom om 44 dagar då han fyller 46 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 334 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 4 år och 44 dagar (en fredag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Roger i Sverige det senaste kvartalet är Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Malmkvist