7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Nils-Erik Robert Norrby

Årsinkomst: Kolla Nils-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19800930- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 30 september 1980

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 7 juni

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Nils-Erik Robert Norrby

Förnamn: Nils-Erik Robert

Tilltalsnamn: Nils-Erik

Efternamn: Norrby

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-08-02

Gatuadress: Knästorps Kyrkväg 107 A lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 245 93

Postort: Staffanstorp

Distrikt: Knästorp

Församling: Uppåkra församling (123006)

Kommun: Staffanstorp (1230)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Nils-Erik

Nils-Erik Norrby är en man på 45 år som bor på Knästorps Kyrkväg 107 A lgh 1103 i Staffanstorp. Nils-Eriks bostad är en lägenhet med 3 rum på 62 kvm . Där har han bott i 1 år och 332 dagar sedan han flyttade in den 2 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Nils-Erik

Informationen om Nils-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nils-Erik Norrby?

Vad tjänar Nils-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nils-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Nils-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Knästorps Kyrkväg 107 A lgh 1103

Latitud: 55.675343   |   Longitud: 13.199641

Registrerat på adressen


Knästorps Kyrkväg 107 A lgh 1103
245 93 Staffanstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nils-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nils-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nils-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 62 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1904

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
forshult ekologiutbildningar Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Nils-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år (och 273 dagar)

Födelsedag

30 september (en onsdag om 92 dagar)

Födelsedatum

1980-09-30 (en tisdag för 16 709 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 4 år och 92 dagar (en måndag)

Nils-Erik Norrby är en man på 45 år som bor på Knästorps Kyrkväg 107 A lgh 1103 i Staffanstorp. Nils-Eriks bostad är en lägenhet med 3 rum på 62 kvm . Där har han bott i 1 år och 332 dagar sedan han flyttade in den 2 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Nils-Eriks postnummer, 245 93, är medelinkomsten 406 530 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,75 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Nils-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Nils-Erik ingår. Nils-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Nils-Erik bor tillsammans med Ana Maria Llorente Valbuena. Hon är en 38 årig kvinna som flyttade in den 7 augusti 2025 och har bott där totalt 327 dagar. Han är inte gift.

På Nils-Eriks nästa födelsedag fyller han 46 år. Den inträffar om 92 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 4 år och 92 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 342 dagar.

Namnet Robert är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’ljus, strålande’'.

Nils-Erik har 1 bolagsengagemang ( forshult ekologiutbildningar ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nils-Erik i Sverige Nils-Erik Nilsson i Hörby, Nils-Erik Blomster i Saltsjöbaden och Nils-Erik Lingman i Arbrå.

Informationen om Nils-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nils-Erik Norrby