7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Roger Lars Erik Olausson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19800930- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 30 september 1980

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Roger Lars Erik Olausson

Förnamn: Roger Lars Erik

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Olausson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-12-18

Gatuadress: Granbergavägen 29

Postnummer: 703 76

Postort: Örebro

Distrikt: Hovsta

Församling: Axbergs församling (188013)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Olausson är en man på 45 år som bor på Granbergavägen 29 i Örebro. Rogers bostad är ett kedjehus på 161 kvm . Där har han bott i 8 år och 188 dagar sedan han flyttade in den 18 december 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Olausson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Granbergavägen 29

Latitud: 59.344424   |   Longitud: 15.225126

Registrerat på adressen


Granbergavägen 29
703 76 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 161 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år (och 267 dagar)

Födelsedag

30 september (en onsdag om 98 dagar)

Födelsedatum

1980-09-30 (en tisdag för 16 703 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 4 år och 98 dagar (en måndag)

Roger Olausson är en man på 45 år som bor på Granbergavägen 29 i Örebro. Rogers bostad är ett kedjehus på 161 kvm . Där har han bott i 8 år och 188 dagar sedan han flyttade in den 18 december 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 703 76, är medelinkomsten 410 625 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,63 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 278.

Roger bor tillsammans med 2 personer: Susanne Olausson , Lukas Olausson . Han är gift med Susanne Olausson .

På Rogers nästa födelsedag fyller han 46 år. Den inträffar om 98 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 4 år och 98 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 343 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Olausson