7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Emily Valine Maudrey Defacq
Årsinkomst: Kolla Emily Valine Maudreys lön anonymt
Personnummer: 19801128-
Ålder: 45 år
Födelsedag: 28 november 1980
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 14 november
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Emily Valine Maudrey Defacq
Förnamn: Emily Valine Maudrey
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Defacq
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-02-18
Gatuadress: Kurvstigen 12
Postnummer: 931 45
Postort: Skellefteå
Distrikt: Skellefteå landsdistrikt
Församling: Skellefteå landsförsamling (248204)
Kommun: Skellefteå (2482)
Län: Västerbotten (24)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Emily Valine Maudrey Defacq är 45 år gammal och bor på Kurvstigen 12 i Skellefteå. Hennes bostad är ett kedjehus på 168 kvm . Där har hon bott i 3 år och 131 dagar sedan hon flyttade in den 18 februari 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kurvstigen 12
Registrerat på adressen
931 45 Skellefteå
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Emily Valine Maudrey kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Emily Valine Maudrey hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Emily Valine Maudreys bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 168 kvm
Byggår: 1965
Bolagsengagemang | 0 st
Emily Valine Maudrey har inga bolagsengagemang
Mer om Emily Valine Maudrey
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
45 år (och 213 dagar)
Födelsedag
28 november (en lördag om 152 dagar)
Födelsedatum
1980-11-28 (en fredag för 16 649 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 4 år och 152 dagar (en torsdag)
Emily Valine Maudrey Defacq är 45 år gammal och bor på Kurvstigen 12 i Skellefteå. Hennes bostad är ett kedjehus på 168 kvm . Där har hon bott i 3 år och 131 dagar sedan hon flyttade in den 18 februari 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 931 45, som är Emily Valine Maudreys bostadsområde, är medelinkomsten 487 504 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,66 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Skellefteå där Emily Valine Maudreys ingår. Emily Valine Maudreys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.
Emily Valine Maudrey delar bostaden med Antoine Poussin, en 45 årig man. Han flyttade in den 22 februari 2023 och har bott där totalt 3 år och 127 dagar. Emily Valine Maudrey är gift med Antoine Poussin .
Emily Valine Maudrey har namnsdag om 138 dagar och nästa födelsedag inträffar om 152 dagar då hon fyller 46 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 4 år och 152 dagar (en torsdag).
Emily Valine Maudrey har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emily Valine Maudrey i Sverige Emily Arvidsson i Solna, Emily Dahl i Enskede gård och Emily Andersson i Alingsås.
Informationen om Emily Valine Maudrey kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Emily Valine Maudrey Defacq
Var bor Emily Valine Maudrey?
Hur gammal är Emily Valine Maudrey?
Emily Valine Maudrey Defacq är 45 år gammal och föddes den 28 november 1980. Hon fyller 46 år den 28 november.
Har Emily Valine Maudrey några bolagsengagemang?
Emily Valine Maudrey har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Emily Valine Maudrey några fordon?
Är Emily Valine Maudrey gift?
Emily Valine Maudrey är gift med Antoine Poussin.
Vilket telefonnummer har Emily Valine Maudrey?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Emily Valine Maudrey.
Vilket stjärntecken har Emily Valine Maudrey?
Emily Valine Maudrey har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Emily Valine Maudrey folkbokförd?
Emily Valine Maudrey Defacq är folkbokförd i Skellefteå kommun.
Vilket län tillhör Emily Valine Maudrey?
Emily Valine Maudrey Defacq tillhör Västerbotten.
Vilken församling tillhör Emily Valine Maudrey?
Emily Valine Maudrey Defacq tillhör Skellefteå landsförsamling.