7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Paula Andrea Latorre Nunez

Årsinkomst: Kolla Paulas lön anonymt

Personnummer: 19801130- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 30 november 1980

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 22 juni

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Paula Andrea Latorre Nunez

Förnamn: Paula Andrea

Tilltalsnamn: Paula

Efternamn: Latorre Nunez

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-11-20

Gatuadress: Magnus Stenbocksgatan 4 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 222 24

Postort: Lund

Distrikt: Lunds domkyrkodistrikt

Församling: Lunds domkyrkoförsamling (128101)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Paula

Paula Latorre Nunez är en kvinna på 45 år som bor på Magnus Stenbocksgatan 4 lgh 1001 i Lund. Paulas bostad är en lägenhet med 4 rum på 98 kvm . Där har hon bott i 6 år och 234 dagar sedan hon flyttade in den 20 november 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Paula

Informationen om Paula kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Paula Latorre Nunez?

Vad tjänar Paula?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Paulas
Kreditstatus?

Nyfiken på Paulas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Magnus Stenbocksgatan 4 lgh 1001

Latitud: 55.698268   |   Longitud: 13.189461

Registrerat på adressen


Magnus Stenbocksgatan 4 lgh 1001
222 24 Lund

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Latorre Nunez, Paula Status Aktiv
Ansvarig Paula Andrea Latorre Nunez (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Paula Andrea Latorre Nunez (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Paula kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Paula hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Paulas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 98 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Olivias Garderob AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 100%
Latorre Nunez, Paula Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Paula


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år (och 224 dagar)

Födelsedag

30 november (en måndag om 141 dagar)

Födelsedatum

1980-11-30 (en söndag för 16 660 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 4 år och 141 dagar (en lördag)

Paula Latorre Nunez är en kvinna på 45 år som bor på Magnus Stenbocksgatan 4 lgh 1001 i Lund. Paulas bostad är en lägenhet med 4 rum på 98 kvm . Där har hon bott i 6 år och 234 dagar sedan hon flyttade in den 20 november 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Paulas postnummer, 222 24, är medelinkomsten 461 902 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,03 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Paula och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Paula ingår. Paulas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Paula bor tillsammans med 2 personer: Maria Leticia Conca Benito , Alvaro von Borries Conca . Hon är gift med Alvaro von Borries Conca .

På Paulas nästa födelsedag fyller hon 46 år. Den inträffar om 141 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 4 år och 141 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 345 dagar.

Namnet Paula är 'Latinskt namn, femininform av Paulus (se Paul)'.

Paula har 2 bolagsengagemang ( Olivias Garderob AB och Latorre Nunez, Paula ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Paula i Sverige Paula Ciavarella i Stockholm, Paula Svensson i Högsby och Paula Glantz Jensen i Saltsjö-Duvnäs.

Informationen om Paula kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Paula Latorre Nunez