7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Anna-Lotta Bergek

Årsinkomst: Kolla Anna-Lottas lön anonymt

Personnummer: 19801202- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 2 december 1980

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lotta Bergek

Förnamn: Anna-Lotta

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bergek

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-10-05

Gatuadress: Hålkekärr 203

Postnummer: 444 94

Postort: Ucklum

Församling: Spekeröd-Ucklums församling (141504)

Kommun: Stenungsund (1415)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Anna-Lotta Bergek är 45 år och bosatt på Hålkekärr 203 i Ucklum. Hon bor i en villa på 102 kvm . Där har hon bott i 15 år och 291 dagar sedan hon flyttade in den 5 oktober 2010. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lotta Bergek?

Vad tjänar Anna-Lotta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lottas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lottas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hålkekärr 203

Latitud: 58.064637   |   Longitud: 11.948412

Registrerat på adressen


Hålkekärr 203
444 94 Ucklum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lotta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lottas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 102 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lotta har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lotta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år (och 233 dagar)

Födelsedag

02 december (en onsdag om 132 dagar)

Födelsedatum

1980-12-02 (en tisdag för 16 669 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 4 år och 132 dagar (en måndag)

Anna-Lotta Bergek är 45 år och bosatt på Hålkekärr 203 i Ucklum. Hon bor i en villa på 102 kvm . Där har hon bott i 15 år och 291 dagar sedan hon flyttade in den 5 oktober 2010. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 444 94, är medelinkomsten 407 707 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,64 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stenungsund där Anna-Lotta ingår. Anna-Lottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Anna-Lotta bor tillsammans med Johan Bergek. Han har bott på Hålkekärr 203 i totalt 15 år och 291 dagar sedan han först registrerades på adressen den 5 oktober 2010. Hon är gift med Johan Bergek .

Anna-Lotta fyller 46 år om 132 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 162 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 4 år och 132 dagar (en måndag).

Anna-Lotta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lotta i Sverige Anna-Lotta Hulkoff i Hedenäset, Anna-Lotta Willman i Tidaholm och Anna-Lotta Lennartsson i Varberg.

Informationen om Anna-Lotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lotta Bergek