7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Dan Erik Gustafsson

Årsinkomst: Kolla Dans lön anonymt

Personnummer: 19801210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 10 december 1980

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 december

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Dan Erik Gustafsson

Förnamn: Dan Erik

Tilltalsnamn: Dan

Efternamn: Gustafsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-08-25

Gatuadress: Mellangården 1 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 586 43

Postort: Linköping

Församling: Linköpings Skäggetorps församling (058035)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Dan

Dan Gustafsson är en man på 45 år som bor på Mellangården 1 lgh 1101 i Linköping. Dans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 25 år och 312 dagar sedan han flyttade in den 25 augusti 2000. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Dan

Informationen om Dan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dan Gustafsson?

Vad tjänar Dan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dans
Kreditstatus?

Nyfiken på Dans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mellangården 1 lgh 1101

Latitud: 58.423819   |   Longitud: 15.588562

Registrerat på adressen


Mellangården 1 lgh 1101
586 43 Linköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dan har inga bolagsengagemang


Mer om Dan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år (och 205 dagar)

Födelsedag

10 december (en torsdag om 160 dagar)

Födelsedatum

1980-12-10 (en onsdag för 16 641 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 4 år och 160 dagar (en tisdag)

Dan Gustafsson är en man på 45 år som bor på Mellangården 1 lgh 1101 i Linköping. Dans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 25 år och 312 dagar sedan han flyttade in den 25 augusti 2000. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Dans postnummer, 586 43, är medelinkomsten 169 034 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 19,22 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Dan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Dan ingår. Dans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 243.

Dan bor tillsammans med Ted Gustafsson. Han är en 42 årig man som flyttade in den 25 augusti 2000 och har bott där totalt 25 år och 312 dagar. Han är inte gift.

På Dans nästa födelsedag fyller han 46 år. Den inträffar om 160 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 4 år och 160 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 161 dagar.

Dan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dan i Sverige Dan Ekborg i Solna, Dan Gustavsson i Åkersberga och Dan Olofsson i Malmö.

Informationen om Dan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dan Gustafsson