7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Per Tomas Lars Karlsson
Årsinkomst: Kolla Per Tomas Lars lön anonymt
Personnummer: 19801221-
Ålder: 45 år
Födelsedag: 21 december 1980
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 augusti
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Per Tomas Lars Karlsson
Förnamn: Per Tomas Lars
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Karlsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-04-08
Gatuadress: Ockravägen 9
Postnummer: 168 61
Postort: Bromma
Distrikt: Bromma
Församling: Bromma församling (018027)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Per Tomas Lars Karlsson är 45 år och bosatt på Ockravägen 9 i Bromma. Han bor i ett radhus på 100 kvm . Där har han bott i 10 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 8 april 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ockravägen 9
Registrerat på adressen
168 61 Bromma
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Per Tomas Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Per Tomas Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Per Tomas Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 100 kvm
Byggår: 2010
Bolagsengagemang | 0 st
Per Tomas Lars har inga bolagsengagemang
Mer om Per Tomas Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
45 år (och 191 dagar)
Födelsedag
21 december (en måndag om 174 dagar)
Födelsedatum
1980-12-21 (en söndag för 16 627 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 4 år och 174 dagar (en lördag)
Per Tomas Lars Karlsson är 45 år och bosatt på Ockravägen 9 i Bromma. Han bor i ett radhus på 100 kvm . Där har han bott i 10 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 8 april 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 168 61, är medelinkomsten 598 336 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,07 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Per Tomas Lars ingår. Per Tomas Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 139.
Per Tomas Lars bor tillsammans med Eva Maria Therese Moberg. Hon har bott på Ockravägen 9 i totalt 10 år och 83 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 8 april 2016. Han är inte gift.
Per Tomas Lars fyller 46 år om 174 dagar och har namnsdag om 32 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 4 år och 174 dagar (en lördag).
Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.
Per Tomas Lars har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per Tomas Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Per Gessle i Halmstad och Tomas Ledin i Stockholm.
Informationen om Per Tomas Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Per Tomas Lars Karlsson
Var bor Per Tomas Lars?
Hur gammal är Per Tomas Lars?
Per Tomas Lars Karlsson är 45 år gammal och föddes den 21 december 1980. Han fyller 46 år den 21 december.
Har Per Tomas Lars några bolagsengagemang?
Per Tomas Lars har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Per Tomas Lars några fordon?
Är Per Tomas Lars gift?
Per Tomas Lars är inte gift.
Vilket telefonnummer har Per Tomas Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Per Tomas Lars.
Vilket stjärntecken har Per Tomas Lars?
Per Tomas Lars har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Per Tomas Lars folkbokförd?
Per Tomas Lars Karlsson är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Per Tomas Lars?
Per Tomas Lars Karlsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Per Tomas Lars?
Per Tomas Lars Karlsson tillhör Bromma församling.