7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Wafaa Zakaraia
Årsinkomst: Kolla Wafaas lön anonymt
Personnummer: 19810127-
Ålder: 45 år
Födelsedag: 27 januari 1981
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Wafaa Zakaraia
Förnamn: Wafaa
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Zakaraia
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-04-10
Gatuadress: Sturegatan 39 A lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 791 51
Postort: Falun
Distrikt: Falu Kristine
Församling: Falu Kristine församling (208001)
Kommun: Falun (2080)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Wafaa Zakaraia är 45 år gammal och bor på Sturegatan 39 A lgh 1201 i Falun. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 53 kvm . Där har hon bott i 3 år och 80 dagar sedan hon flyttade in den 10 april 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sturegatan 39 A lgh 1201
Registrerat på adressen
791 51 Falun
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Wafaa kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Wafaa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Wafaas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 53 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Wafaa har inga bolagsengagemang
Mer om Wafaa
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
45 år (och 153 dagar)
Födelsedag
27 januari (en onsdag om 212 dagar)
Födelsedatum
1981-01-27 (en tisdag för 16 589 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 4 år och 212 dagar (en måndag)
Wafaa Zakaraia är 45 år gammal och bor på Sturegatan 39 A lgh 1201 i Falun. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 53 kvm . Där har hon bott i 3 år och 80 dagar sedan hon flyttade in den 10 april 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 791 51, som är Wafaas bostadsområde, är medelinkomsten 299 210 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,83 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Falun där Wafaas ingår. Wafaas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 90.
Wafaa bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Wafaa är inte gift.
Wafaa har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 212 dagar då hon fyller 46 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 4 år och 212 dagar (en måndag).
Wafaa har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wafaa i Sverige Wafaa Salih i Trollhättan, Wafaa Almassri i Knivsta och Wafaa Saado i Angered.
Informationen om Wafaa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Wafaa Zakaraia
Var bor Wafaa?
Hur gammal är Wafaa?
Wafaa Zakaraia är 45 år gammal och föddes den 27 januari 1981. Hon fyller 46 år den 27 januari.
Har Wafaa några bolagsengagemang?
Wafaa har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Wafaa några fordon?
Är Wafaa gift?
Wafaa är inte gift.
Vilket telefonnummer har Wafaa?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Wafaa.
Vilket stjärntecken har Wafaa?
Wafaa har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Wafaa folkbokförd?
Wafaa Zakaraia är folkbokförd i Falun kommun.
Vilket län tillhör Wafaa?
Wafaa Zakaraia tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Wafaa?
Wafaa Zakaraia tillhör Falu Kristine församling.