7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Jan Ingvar Nilsson
Årsinkomst: Kolla Jan Ingvars lön anonymt
Personnummer: 19810307-
Ålder: 45 år
Födelsedag: 7 mars 1981
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 11 januari
Stjärntecken: Fiskarna
Telefon: 070-4599543
Namnregistrering
Personnamn: Jan Ingvar Nilsson
Förnamn: Jan Ingvar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nilsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-12-29
Gatuadress: Furuvägen 8
Postnummer: 763 35
Postort: Hallstavik
Församling: Häverö-Edebo församling (018805)
Kommun: Norrtälje (0188)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Jan Ingvar Nilsson är 45 år gammal och bor på Furuvägen 8 i Hallstavik. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Där har han bott i 11 år och 188 dagar sedan han flyttade in den 29 december 2014. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Furuvägen 8
Registrerat på adressen
763 35 Hallstavik
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jan Ingvar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jan Ingvar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jan Ingvars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 146 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 0 st
Jan Ingvar har inga bolagsengagemang
Mer om Jan Ingvar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
45 år (och 120 dagar)
Födelsedag
07 mars (en söndag om 245 dagar)
Födelsedatum
1981-03-07 (en lördag för 16 556 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 4 år och 245 dagar (en fredag)
Jan Ingvar Nilsson är 45 år gammal och bor på Furuvägen 8 i Hallstavik. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Där har han bott i 11 år och 188 dagar sedan han flyttade in den 29 december 2014. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 763 35, som är Jan Ingvars bostadsområde, är medelinkomsten 292 196 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,06 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Jan Ingvars ingår. Jan Ingvars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 137.
Jan Ingvar bor tillsammans med 2 personer: Veronica Karegård , William Karegård . Jan Ingvar är inte gift.
Jan Ingvar har namnsdag om 190 dagar och nästa födelsedag inträffar om 245 dagar då han fyller 46 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 4 år och 245 dagar (en fredag).
Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.
Jan Ingvar har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan Ingvar i Sverige Ingvar Tunerup i Tjörnarp, Jan Rippe i Västra Frölunda och Jan Aronsson i Torslanda.
Informationen om Jan Ingvar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-4599543 073-8096910
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046704599543 +46704599543 +4670-4599543 +4670-459 95 43 0704599543 070-4599543 070-459 95 43 070 459 95 43 070 4599543 0046738096910 +46738096910 +4673-8096910 +4673-809 69 10 0738096910 073-8096910 073-809 69 10 073 809 69 10 073 8096910
Vanliga frågor om Jan Ingvar Nilsson
Var bor Jan Ingvar?
Hur gammal är Jan Ingvar?
Jan Ingvar Nilsson är 45 år gammal och föddes den 7 mars 1981. Han fyller 46 år den 7 mars.
Har Jan Ingvar några bolagsengagemang?
Jan Ingvar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jan Ingvar några fordon?
Är Jan Ingvar gift?
Jan Ingvar är inte gift.
Vilket telefonnummer har Jan Ingvar?
Det telefonnummer som finns registrerat för Jan Ingvar är 070-4599543. Han har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Jan Ingvar?
Jan Ingvar har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Jan Ingvar folkbokförd?
Jan Ingvar Nilsson är folkbokförd i Norrtälje kommun.
Vilket län tillhör Jan Ingvar?
Jan Ingvar Nilsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Jan Ingvar?
Jan Ingvar Nilsson tillhör Häverö-Edebo församling.