7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-17
Cora Jansen
Årsinkomst: Kolla Coras lön anonymt
Personnummer: 19810316-
Ålder: 45 år
Födelsedag: 16 mars 1981
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Cora Jansen
Förnamn: Cora
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jansen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-04-01
Gatuadress: Norra Larssveden 10
Postnummer: 777 93
Postort: Söderbärke
Distrikt: Söderbärke
Församling: Söderbärke församling (206102)
Kommun: Smedjebacken (2061)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Cora Jansen är en 45 årig kvinna bosatt i Smedjebacken kommun. Hon bor i en villa på 164 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 6 år och 77 dagar sedan 1 april 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Norra Larssveden 10
Registrerat på adressen
777 93 Söderbärke
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-06-15 (7 år) Ägare Michiel Jansen Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-06-15 (7 år) | Michiel Jansen | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Cora kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Cora hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Coras bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 164 kvm
Byggår: 2009
Bolagsengagemang | 0 st
Cora har inga bolagsengagemang
Mer om Cora
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
45 år (och 93 dagar)
Födelsedag
16 mars (en tisdag om 272 dagar)
Födelsedatum
1981-03-16 (en måndag för 16 529 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 4 år och 272 dagar (en söndag)
Cora Jansen är en 45 årig kvinna bosatt i Smedjebacken kommun. Hon bor i en villa på 164 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 6 år och 77 dagar sedan 1 april 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Coras bostadsområde, på postnummer 777 93, har 5,45 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 410 562 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Smedjebacken där Coras ingår. Coras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.
Cora bor tillsammans med en 47 årig man vid namn Michiel Jansen. Han registrerades på adressen den 1 april 2020, och har bott där totalt 6 år och 77 dagar. De har också en hund i bostaden som Cora inte är ägare till. Hon är gift med Michiel Jansen .
Vill du fira Coras födelsedag ska du gratulera henne om 272 dagar då hon fyller 46 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 198 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 4 år och 272 dagar (en söndag).
Cora har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Cora i Sverige det senaste kvartalet är Cora Kazemi i Järfälla, Cora Gustafsson i Stockholm och Cora Magnusson i Alingsås.
Informationen om Cora kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Cora Jansen
Var bor Cora?
Hur gammal är Cora?
Cora Jansen är 45 år gammal och föddes den 16 mars 1981. Hon fyller 46 år den 16 mars.
Har Cora några bolagsengagemang?
Cora har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Cora några fordon?
Är Cora gift?
Cora är gift med Michiel Jansen.
Vilket telefonnummer har Cora?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Cora.
Vilket stjärntecken har Cora?
Cora har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Cora folkbokförd?
Cora Jansen är folkbokförd i Smedjebacken kommun.
Vilket län tillhör Cora?
Cora Jansen tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Cora?
Cora Jansen tillhör Söderbärke församling.