7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Fadi Al Dhnah
Årsinkomst: Kolla Fadis lön anonymt
Personnummer: 19810327-
Ålder: 45 år
Födelsedag: 27 mars 1981
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Fadi Al Dhnah
Förnamn: Fadi
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Al Dhnah
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-09-26
Gatuadress: Gamlebygatan 26
Postnummer: 387 70
Postort: Löttorp
Distrikt: Persnäs
Församling: Nordölands församling (088514)
Kommun: Borgholm (0885)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Fadi Al Dhnah är 45 år gammal och bor på Gamlebygatan 26 i Löttorp. Hans bostad är ett lantbruk på 114 kvm . Där har han bott i 3 år och 282 dagar sedan han flyttade in den 26 september 2022. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gamlebygatan 26
Registrerat på adressen
387 70 Löttorp
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Fadi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Fadi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Fadis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 114 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2021 Omsättning (MSEK) 0,5 Vinst (MSEK) −0,2 |
Konkurs |
Styrelseledamot | 0 | 2021 | 0,5 | −0,2 |
Mer om Fadi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
45 år (och 100 dagar)
Födelsedag
27 mars (en lördag om 265 dagar)
Födelsedatum
1981-03-27 (en fredag för 16 536 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 4 år och 265 dagar (en torsdag)
Fadi Al Dhnah är 45 år gammal och bor på Gamlebygatan 26 i Löttorp. Hans bostad är ett lantbruk på 114 kvm . Där har han bott i 3 år och 282 dagar sedan han flyttade in den 26 september 2022. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 387 70, som är Fadis bostadsområde, är medelinkomsten 367 181 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,94 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borgholm där Fadis ingår. Fadis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Fadi delar bostaden med Katrin Albotros, en 38 årig kvinna. Hon flyttade in den 26 september 2022 och har bott där totalt 3 år och 282 dagar. Fadi är gift med Katrin Albotros .
Fadi har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 265 dagar då han fyller 46 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 4 år och 265 dagar (en torsdag).
Fadi har 1 bolagsengagemang (
Perla Marita AB
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fadi i Sverige Fadi Ablahad i Södertälje, Fadi El-Hessi i Mjölby och Fadi Abou Bakr i Lerum.
Informationen om Fadi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Fadi Al Dhnah
Var bor Fadi?
Hur gammal är Fadi?
Fadi Al Dhnah är 45 år gammal och föddes den 27 mars 1981. Han fyller 46 år den 27 mars.
Har Fadi några bolagsengagemang?
Fadi har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Perla Marita AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Fadi några fordon?
Är Fadi gift?
Fadi är gift med Katrin Albotros.
Vilket telefonnummer har Fadi?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Fadi.
Vilket stjärntecken har Fadi?
Fadi har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Fadi folkbokförd?
Fadi Al Dhnah är folkbokförd i Borgholm kommun.
Vilket län tillhör Fadi?
Fadi Al Dhnah tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Fadi?
Fadi Al Dhnah tillhör Nordölands församling.