Personuppgifter
2025-03-24
Erik Albert Harald Olofsson
Årsinkomst: Kolla Eriks lön anonymt
Personnummer: 19810601-
Ålder: 43 år
Födelsedag: 1 juni 1981
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 18 maj
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Erik Albert Harald Olofsson
Förnamn: Erik Albert Harald
Tilltalsnamn: Erik
Efternamn: Olofsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-04-03
Gatuadress: Fagerhultsvägen 7
Postnummer: 449 36
Postort: Nödinge
Församling: Nödinge församling (144001)
Kommun: Ale (1440)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Erik
Erik Albert Harald Olofsson är 43 år och bosatt på Fagerhultsvägen 7 i Nödinge. Han bor i en villa/radhus på 131 kvm. Där har han bott i 17 år och 356 dagar sedan han flyttade in den 3 april 2007. Han har ingen särskild adress... Läs mer om Erik
Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fagerhultsvägen 7
Registrerat på adressen
449 36 Nödinge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 2589 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
43 år (och 296 dagar)
Födelsedag
1 juni (en söndag om 69 dagar)
Födelsedatum
1981-06-01 (en måndag för 16 002 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 6 år och 69 dagar (en söndag)
Erik Albert Harald Olofsson är 43 år och bosatt på Fagerhultsvägen 7 i Nödinge. Han bor i en villa/radhus på 131 kvm. Där har han bott i 17 år och 356 dagar sedan han flyttade in den 3 april 2007. Han har ingen särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 449 36, är medelinkomsten 422 522 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,12%. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ale där Erik ingår. Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.
Erik bor tillsammans med Cecilia Olofsson. Hon har bott på Fagerhultsvägen 7 i totalt 17 år och 356 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 3 april 2007. Han har varit gift med Cecilia Olofsson i 9 år 282 dagar, sedan registreringsdatumet för giftemålet den 16 juni 2015.
Erik fyller 44 år om 69 dagar och har namnsdag om 55 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 6 år och 69 dagar (en söndag).
Namnet Erik är 'nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.
Erik har inga bolagsengagemang. På hans adress finns inga bolag registrerade.
De tre mest eftersökta Erik i Sverige det senaste kvartalet är Erik Steen i Västerås, Erik Fridland i Strömsund och Erik Adelsohn i Stockholm.
Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.