7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Per Henry Andersson

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19810621- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 21 juni 1981

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Per Henry Andersson

Förnamn: Per Henry

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-05-10

Gatuadress: Ligustervägen 15

Postnummer: 138 39

Postort: Älta

Distrikt: Nacka

Församling: Nacka församling (018201)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Andersson är 45 år och bosatt på Ligustervägen 15 i Älta. Där har han bott i 5 år och 45 dagar sedan han flyttade in den 10 maj 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Andersson?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ligustervägen 15

Latitud: 59.248152   |   Longitud: 18.189943

Registrerat på adressen


Ligustervägen 15
138 39 Älta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Per har inga bolagsengagemang


Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år (och 3 dagar)

Födelsedag

21 juni (en måndag om 362 dagar)

Födelsedatum

1981-06-21 (en söndag för 16 439 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 4 år och 362 dagar (en lördag)

Per Andersson är 45 år och bosatt på Ligustervägen 15 i Älta. Där har han bott i 5 år och 45 dagar sedan han flyttade in den 10 maj 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 138 39, är medelinkomsten 593 420 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,76 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Per ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 240.

Per bor tillsammans med Lina Larsson. Hon har bott på Ligustervägen 15 i totalt 5 år och 45 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 10 maj 2021. Han är gift med Lina Larsson .

Per fyller 46 år om 362 dagar och har namnsdag om 38 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 4 år och 362 dagar (en lördag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Andersson