7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Iman Omidi
Årsinkomst: Kolla Imans lön anonymt
Personnummer: 19810709-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 9 juli 1981
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Iman Omidi
Förnamn: Iman
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Omidi
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-02-02
Gatuadress: Djurgårdsgatan 71 lgh 1203
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 582 29
Postort: Linköping
Distrikt: Linköpings domkyrkodistrikt
Församling: Linköpings domkyrkoförsamling (058001)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Iman Omidi är en man på 44 år som bor på Djurgårdsgatan 71 lgh 1203 i Linköping. bostad är en lägenhet med 1 rum på 24 kvm . Där har han bott i 134 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Djurgårdsgatan 71 lgh 1203
Registrerat på adressen
582 29 Linköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Iman kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Iman hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Imans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Kokskåp
Boarea: 24 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1962
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot, VD | 100% |
Mer om Iman
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 342 dagar)
Födelsedag
09 juli (en torsdag om 23 dagar)
Födelsedatum
1981-07-09 (en torsdag för 16 413 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 23 dagar (en onsdag)
Iman Omidi är en man på 44 år som bor på Djurgårdsgatan 71 lgh 1203 i Linköping. bostad är en lägenhet med 1 rum på 24 kvm . Där har han bott i 134 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Imans postnummer, 582 29, är medelinkomsten 356 695 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,90 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Iman och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Iman ingår. Imans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.
Iman bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Imans nästa födelsedag fyller han 45 år. Den inträffar om 23 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 23 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 199 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Iman har 1 bolagsengagemang (
NorthLuma AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Iman i Sverige Iman Al-Siaghy i Södertälje, Iman Andersson i Valbo och Iman Khalaf i Gustavsberg.
Informationen om Iman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.