7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Fahed Sahed Sghaer Al Humaydi

Årsinkomst: Kolla Faheds lön anonymt

Personnummer: 19810710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 10 juli 1981

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Fahed Sahed Sghaer Al Humaydi

Förnamn: Fahed Sahed Sghaer

Tilltalsnamn: Fahed

Efternamn: Al Humaydi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-08-01

Gatuadress: Tryckerigatan 70

Postnummer: 252 40

Postort: Helsingborg

Distrikt: Raus

Församling: Raus församling (128303)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fahed

Fahed Al Humaydi är en man på 44 år som bor på Tryckerigatan 70 i Helsingborg. Faheds bostad är en lägenhet på 99 kvm . Där har han bott i 8 år och 342 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fahed

Informationen om Fahed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fahed Al Humaydi?

Vad tjänar Fahed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Faheds
Kreditstatus?

Nyfiken på Faheds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tryckerigatan 70

Latitud: 56.025417   |   Longitud: 12.710925

Registrerat på adressen


Tryckerigatan 70
252 40 Helsingborg

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Mutlag, Layla Shabeeb Status Aktiv
Ansvarig Layla Shabeeb Mutlag (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Layla Shabeeb Mutlag (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fahed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fahed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Faheds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 99 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fahed har inga bolagsengagemang


Mer om Fahed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 364 dagar)

Födelsedag

10 juli (en fredag om 1 dagar)

Födelsedatum

1981-07-10 (en fredag för 16 435 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 1 dag (en torsdag)

Fahed Al Humaydi är en man på 44 år som bor på Tryckerigatan 70 i Helsingborg. Faheds bostad är en lägenhet på 99 kvm . Där har han bott i 8 år och 342 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Faheds postnummer, 252 40, är medelinkomsten 212 029 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Fahed och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Fahed ingår. Faheds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.

Fahed bor tillsammans med 3 personer: Lina Sahed , Yaser Sahed , Layla Shabeeb Mutlag . Han är gift med Layla Shabeeb Mutlag .

På Faheds nästa födelsedag fyller han 45 år. Den inträffar om 1 dag. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 1 dag (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Fahed har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fahed i Sverige Fahed Abou Nada i Malmö, Fahed Alterkawi i Skärholmen och Fahed Al-Yassiri i Lund.

Informationen om Fahed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fahed Al Humaydi