7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Jane-Ellen Maria Lönnegren

Årsinkomst: Kolla Jane-Ellens lön anonymt

Personnummer: 19810710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 10 juli 1981

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 28 februari

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Jane-Ellen Maria Lönnegren

Förnamn: Jane-Ellen Maria

Tilltalsnamn: Jane-Ellen

Efternamn: Lönnegren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-07-01

Gatuadress: Hallonvägen 1

Postnummer: 245 44

Postort: Staffanstorp

Församling: S:t Staffans församling (123013)

Kommun: Staffanstorp (1230)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jane-Ellen

Jane-Ellen Lönnegren är en kvinna på 45 år som bor på Hallonvägen 1 i Staffanstorp. Jane-Ellens bostad är ett kedjehus på 143 kvm . Där har hon bott i 11 år och 9 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jane-Ellen

Informationen om Jane-Ellen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jane-Ellen Lönnegren?

Vad tjänar Jane-Ellen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jane-Ellens
Kreditstatus?

Nyfiken på Jane-Ellens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hallonvägen 1

Latitud: 55.638677   |   Longitud: 13.208630

Registrerat på adressen


Hallonvägen 1
245 44 Staffanstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jane-Ellen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jane-Ellen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jane-Ellens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 143 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jane-Ellen har inga bolagsengagemang


Mer om Jane-Ellen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år

Födelsedag

10 juli (idag)

Födelsedatum

1981-07-10 (en fredag för 16 436 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år (en torsdag)

Jane-Ellen Lönnegren är en kvinna på 45 år som bor på Hallonvägen 1 i Staffanstorp. Jane-Ellens bostad är ett kedjehus på 143 kvm . Där har hon bott i 11 år och 9 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Jane-Ellens postnummer, 245 44, är medelinkomsten 396 911 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,04 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jane-Ellen och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Jane-Ellen ingår. Jane-Ellens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.

Jane-Ellen bor tillsammans med 2 personer: Teddie Lönnegren , Claus Jürgen Ulf Lönnegren . Hon är gift med Claus Jürgen Ulf Lönnegren .

På Jane-Ellens nästa födelsedag fyller hon 45 år. Den inträffar idag. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 5 år (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 233 dagar.

Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.

Jane-Ellen har inga bolagsengagemang.

Informationen om Jane-Ellen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jane-Ellen Lönnegren