7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Samira Alahmad

Årsinkomst: Kolla Samiras lön anonymt

Personnummer: 19810910- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 10 september 1981

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Samira Alahmad

Förnamn: Samira

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alahmad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-01-11

Gatuadress: Sörbäcksgatan 22 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 216 25

Postort: Malmö

Distrikt: Hyllie

Församling: Hyllie församling (128016)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Samira Alahmad är en kvinna på 44 år som bor på Sörbäcksgatan 22 lgh 1201 i Malmö. bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Där har hon bott i 2 år och 194 dagar sedan hon flyttade in den 11 januari 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Samira Alahmad?

Vad tjänar Samira?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Samiras
Kreditstatus?

Nyfiken på Samiras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sörbäcksgatan 22 lgh 1201

Latitud: 55.573086   |   Longitud: 12.973949

Registrerat på adressen


Sörbäcksgatan 22 lgh 1201
216 25 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Samira kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Samira hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Samiras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 94 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Samira har inga bolagsengagemang


Mer om Samira


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 317 dagar)

Födelsedag

10 september (en torsdag om 48 dagar)

Födelsedatum

1981-09-10 (en torsdag för 16 388 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 48 dagar (en onsdag)

Samira Alahmad är en kvinna på 44 år som bor på Sörbäcksgatan 22 lgh 1201 i Malmö. bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Där har hon bott i 2 år och 194 dagar sedan hon flyttade in den 11 januari 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Samiras postnummer, 216 25, är medelinkomsten 216 601 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,71 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Samira och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Samira ingår. Samiras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 168.

Samira bor tillsammans med Nassif Ramadan. Han är en 54 årig man som flyttade in den 11 januari 2024 och har bott där totalt 2 år och 194 dagar. Hon är gift med Nassif Ramadan .

På Samiras nästa födelsedag fyller hon 45 år. Den inträffar om 48 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 5 år och 48 dagar (en onsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 161 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Samira har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Samira i Sverige Samira Koc i Södertälje, Samira Jelili i Stockholm och Samira El Khatib i Sollentuna.

Informationen om Samira kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Samira Alahmad