8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-07

Naser Ahmadi

Årsinkomst: Kolla Nasers lön anonymt

Personnummer: 19810919- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 45 år

Födelsedag: 19 september 1981

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Naser Ahmadi

Förnamn: Naser

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ahmadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2026-10-15

Gatuadress: Torparegatan 40

Postnummer: 583 32

Postort: Linköping

Distrikt: Slaka

Församling: Lambohovs församling (058038)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Naser Ahmadi är en man på 45 år som bor på Torparegatan 40 i Linköping. bostad är ett radhus på 125 kvm . Där har han bott i 23 dagar sedan han flyttade in den 15 oktober 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Naser Ahmadi?

Vad tjänar Naser?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasers
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Torparegatan 40

Latitud: 58.380267   |   Longitud: 15.572274

Registrerat på adressen


Torparegatan 40
583 32 Linköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Naser kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Naser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1983

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ahmadi, Naser Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Naser


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

45 år (och 49 dagar)

Födelsedag

19 september (en söndag om 316 dagar)

Födelsedatum

1981-09-19 (en lördag för 16 485 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 4 år och 316 dagar (en fredag)

Naser Ahmadi är en man på 45 år som bor på Torparegatan 40 i Linköping. bostad är ett radhus på 125 kvm . Där har han bott i 23 dagar sedan han flyttade in den 15 oktober 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Nasers postnummer, 583 32, är medelinkomsten 352 417 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Naser och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Naser ingår. Nasers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 289.

Naser bor tillsammans med 3 personer: Hava Gul Ahmadi , Gurbir Singh Josan , Hedye Ahmadi . Han är inte gift.

På Nasers nästa födelsedag fyller han 46 år. Den inträffar om 316 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 4 år och 316 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 55 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Naser har 1 bolagsengagemang ( Ahmadi, Naser ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Naser i Sverige Naser Razzazi i Skärholmen, Naser Zeka i Skelleftehamn och Naser Kakadost i Malmö.

Informationen om Naser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Naser Ahmadi