7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-08
Umesh Bharti
Årsinkomst: Kolla Umeshs lön anonymt
Personnummer: 19810919-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 19 september 1981
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Umesh Bharti
Förnamn: Umesh
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bharti
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-05-29
Gatuadress: Pilvägen 40 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 191 42
Postort: Sollentuna
Distrikt: Sollentuna
Församling: Sollentuna församling (016301)
Kommun: Sollentuna (0163)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Umesh Bharti är en man på 44 år som bor på Pilvägen 40 lgh 1001 i Sollentuna. bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i 6 år och 40 dagar sedan han flyttade in den 29 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Pilvägen 40 lgh 1001
Registrerat på adressen
191 42 Sollentuna
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Umesh kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Umesh hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Umeshs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 65 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Umesh
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 292 dagar)
Födelsedag
19 september (en lördag om 73 dagar)
Födelsedatum
1981-09-19 (en lördag för 16 363 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 73 dagar (en fredag)
Umesh Bharti är en man på 44 år som bor på Pilvägen 40 lgh 1001 i Sollentuna. bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i 6 år och 40 dagar sedan han flyttade in den 29 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Umeshs postnummer, 191 42, är medelinkomsten 390 772 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,74 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Umesh och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Umesh ingår. Umeshs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 40.
Umesh bor tillsammans med Anju Rani. Hon är en 40 årig kvinna som flyttade in den 29 maj 2020 och har bott där totalt 6 år och 40 dagar. Han är gift med Anju Rani .
På Umeshs nästa födelsedag fyller han 45 år. Den inträffar om 73 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 73 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Umesh har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Härden 117
).
Informationen om Umesh kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Umesh Bharti
Var bor Umesh?
Hur gammal är Umesh?
Umesh Bharti är 44 år gammal och föddes den 19 september 1981. Han fyller 45 år den 19 september.
Har Umesh några bolagsengagemang?
Umesh har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Härden 117 . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Umesh några fordon?
Är Umesh gift?
Umesh är gift med Anju Rani.
Vilket telefonnummer har Umesh?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Umesh.
Vilket stjärntecken har Umesh?
Umesh har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Umesh folkbokförd?
Umesh Bharti är folkbokförd i Sollentuna kommun.
Vilket län tillhör Umesh?
Umesh Bharti tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Umesh?
Umesh Bharti tillhör Sollentuna församling.