7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Ebtesam Dehdar

Årsinkomst: Kolla Ebtesams lön anonymt

Personnummer: 19810927- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 27 september 1981

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Ebtesam Dehdar

Förnamn: Ebtesam

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Dehdar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-03-16

Gatuadress: Västerby Backe 14 lgh 1501

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 163 75

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ebtesam Dehdar är 44 år gammal och bor på Västerby Backe 14 lgh 1501 i Spånga. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har hon bott i 10 år och 119 dagar sedan hon flyttade in den 16 mars 2016. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ebtesam Dehdar?

Vad tjänar Ebtesam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ebtesams
Kreditstatus?

Nyfiken på Ebtesams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västerby Backe 14 lgh 1501

Latitud: 59.388626   |   Longitud: 17.932633

Registrerat på adressen


Västerby Backe 14 lgh 1501
163 75 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ebtesam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ebtesam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ebtesams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 84 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ebtesam har inga bolagsengagemang


Mer om Ebtesam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 289 dagar)

Födelsedag

27 september (en söndag om 76 dagar)

Födelsedatum

1981-09-27 (en söndag för 16 360 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 76 dagar (en lördag)

Ebtesam Dehdar är 44 år gammal och bor på Västerby Backe 14 lgh 1501 i Spånga. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har hon bott i 10 år och 119 dagar sedan hon flyttade in den 16 mars 2016. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 163 75, som är Ebtesams bostadsområde, är medelinkomsten 215 273 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,96 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Ebtesams ingår. Ebtesams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 202.

Ebtesam delar bostaden med Ali Javadi, en 45 årig man. Han flyttade in den 16 mars 2016 och har bott där totalt 10 år och 119 dagar. Ebtesam är gift med Ali Javadi .

Ebtesam har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 76 dagar då hon fyller 45 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 5 år och 76 dagar (en lördag).

Ebtesam har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ebtesam i Sverige Ebtesam Hanna i Norrköping, Ebtesam Davari i Borlänge och Ebtesam Almozani i Västra Frölunda.

Informationen om Ebtesam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ebtesam Dehdar