7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Anders Jonas Knutsson

Årsinkomst: Kolla Jonas lön anonymt

Personnummer: 19811024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 24 oktober 1981

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 mars

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Anders Jonas Knutsson

Förnamn: Anders Jonas

Tilltalsnamn: Jonas

Efternamn: Knutsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-10-23

Gatuadress: Bältarbo 19

Postnummer: 781 97

Postort: Borlänge

Församling: Stora Tuna församling (208102)

Kommun: Borlänge (2081)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jonas

Jonas Knutsson är en 44 årig man och bosatt på Bältarbo 19 i Borlänge. Hans bostad är ett lantbruk på 145 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 oktober 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 250 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jonas

Informationen om Jonas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jonas Knutsson?

Vad tjänar Jonas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jonas
Kreditstatus?

Nyfiken på Jonas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bältarbo 19

Latitud: 60.425979   |   Longitud: 15.348918

Registrerat på adressen


Bältarbo 19
781 97 Borlänge

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Täppbergets Gård Status Aktiv
Ansvarig Emma Kristina Knutsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Emma Kristina Knutsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JAPANESE CHIN Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-10-15 (8 år) Ägare Emma Knutsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-10-15 (8 år) Emma Knutsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jonas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jonas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jonas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 145 kvm

Byggår: 1913

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Täppbergets Gård Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Prokurist Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Prokurist 0

Mer om Jonas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 249 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 116 dagar)

Födelsedatum

1981-10-24 (en lördag för 16 320 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 116 dagar (en fredag)

Jonas Knutsson är en 44 årig man och bosatt på Bältarbo 19 i Borlänge. Hans bostad är ett lantbruk på 145 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 oktober 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 250 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jonas bostadsområde, på postnummer 781 97, är 386 472 kr per år och 2,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borlänge där Jonas ingår. Jonas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Förutom Jonas bor också Emma Knutsson på adressen. Där har hon bott i 13 år och 250 dagar sedan hon först registrerades där den 23 oktober 2012. På adressen finns också en hund registrerad som Jonas inte är ägare till. Jonas är gift med Emma Knutsson .

Jonas nästa födelsedag är om 116 dagar då han fyller 45 år. Hans namnsdag är om 272 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 116 dagar (en fredag).

Namnet Jonas är 'Grekisk form av det hebreiska namnet Jona ’duva’, eller kortform av Johannes'.

Jonas har 1 bolagsengagemang ( Täppbergets Gård ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonas i Sverige Jonas von Essen i Alingsås, Jonas Källqvist i Kinna och Jonas Fagerström i Torslanda.

Informationen om Jonas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jonas Knutsson