7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Linda Elisabeth Edh Holmström
Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt
Personnummer: 19811112-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 12 november 1981
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 20 juni
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Linda Elisabeth Edh Holmström
Förnamn: Linda Elisabeth
Tilltalsnamn: Linda
Efternamn: Holmström
Mellannamn: Edh
Folkbokföring
Adressändring: 2014-07-01
Gatuadress: Åsgatan 92
Postnummer: 776 31
Postort: Hedemora
Församling: Hedemora, Husby och Garpenbergs församling (208301)
Kommun: Hedemora (2083)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Linda
Linda Edh Holmström är 44 år och bosatt på Åsgatan 92 i Hedemora. Hon bor i en villa på 95 kvm . Där har hon bott i 12 år och 4 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Linda
Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Åsgatan 92
Registrerat på adressen
776 31 Hedemora
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2011-09-27 (14 år) Ägare Linda Edh Holmström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2011-09-27 (14 år) | Linda Edh Holmström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Linda kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lindas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 95 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Linda har inga bolagsengagemang
Mer om Linda
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 235 dagar)
Födelsedag
12 november (en torsdag om 130 dagar)
Födelsedatum
1981-11-12 (en torsdag för 16 306 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 130 dagar (en onsdag)
Linda Edh Holmström är 44 år och bosatt på Åsgatan 92 i Hedemora. Hon bor i en villa på 95 kvm . Där har hon bott i 12 år och 4 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 776 31, är medelinkomsten 362 660 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,27 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hedemora där Linda ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Linda bor tillsammans med 2 personer: Therése Holmqvist , Martin Holmström . Det finns även en hund på Lindas adress som hon är ägare till. Hon är gift med Martin Holmström .
Linda fyller 45 år om 130 dagar och har namnsdag om 350 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 5 år och 130 dagar (en onsdag).
Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.
Linda har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.
Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Linda Edh Holmström
Var bor Linda?
Hur gammal är Linda?
Linda Edh Holmström är 44 år gammal och föddes den 12 november 1981. Hon fyller 45 år den 12 november.
Har Linda några bolagsengagemang?
Linda har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Linda några fordon?
Är Linda gift?
Linda är gift med Martin Holmström.
Vilket telefonnummer har Linda?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Linda.
Vilket stjärntecken har Linda?
Linda har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Linda folkbokförd?
Linda Edh Holmström är folkbokförd i Hedemora kommun.
Vilket län tillhör Linda?
Linda Edh Holmström tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Linda?
Linda Edh Holmström tillhör Hedemora, Husby och Garpenbergs församling.