7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Lucio Fernando Rios Dambrosio
Årsinkomst: Kolla Fernandos lön anonymt
Personnummer: 19811205-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 5 december 1981
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 3 april
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Lucio Fernando Rios Dambrosio
Förnamn: Lucio Fernando
Tilltalsnamn: Fernando
Efternamn: Rios Dambrosio
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-07-01
Gatuadress: Radhusslingan 2
Postnummer: 645 45
Postort: Strängnäs
Distrikt: Strängnäs domkyrkodistrikt
Församling: Strängnäs domkyrkoförsamling med Aspö (048601)
Kommun: Strängnäs (0486)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Fernando
Fernando Rios Dambrosio är en 44 årig man bosatt i Strängnäs kommun. Han bor i ett radhus på 100 kvm . Där har han bott i sammanlagt 7 år och 1 dag sedan 1 juli 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fernando
Informationen om Fernando kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Radhusslingan 2
Registrerat på adressen
645 45 Strängnäs
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2012-02-21 (14 år) Ägare Emma Duvelid Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2012-02-21 (14 år) | Emma Duvelid | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Fernando kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Fernando hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Fernandos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 100 kvm
Byggår: 2019
Bolagsengagemang | 0 st
Fernando har inga bolagsengagemang
Mer om Fernando
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 209 dagar)
Födelsedag
05 december (en lördag om 156 dagar)
Födelsedatum
1981-12-05 (en lördag för 16 280 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 156 dagar (en fredag)
Fernando Rios Dambrosio är en 44 årig man bosatt i Strängnäs kommun. Han bor i ett radhus på 100 kvm . Där har han bott i sammanlagt 7 år och 1 dag sedan 1 juli 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Fernandos bostadsområde, på postnummer 645 45, har 3,60 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 403 010 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Strängnäs där Fernandos ingår. Fernandos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.
Fernando bor tillsammans med en 37 årig kvinna vid namn Emma Duvelid. Hon registrerades på adressen den 2 juli 2019, och har bott där totalt 7 år 0 . De har också en hund i bostaden som Fernando inte är ägare till. Han är inte gift.
Vill du fira Fernandos födelsedag ska du gratulera honom om 156 dagar då han fyller 45 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 275 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 5 år och 156 dagar (en fredag).
Fernando har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Fernando i Sverige det senaste kvartalet är Fernando Cisternas Valencia i Upplands Väsby, Fernando Drmaku i Alingsås och Fernando Gonzalez i Luleå.
Informationen om Fernando kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Fernando Rios Dambrosio
Var bor Fernando?
Hur gammal är Fernando?
Fernando Rios Dambrosio är 44 år gammal och föddes den 5 december 1981. Han fyller 45 år den 5 december.
Har Fernando några bolagsengagemang?
Fernando har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Fernando några fordon?
Är Fernando gift?
Fernando är inte gift.
Vilket telefonnummer har Fernando?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Fernando.
Vilket stjärntecken har Fernando?
Fernando har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Fernando folkbokförd?
Fernando Rios Dambrosio är folkbokförd i Strängnäs kommun.
Vilket län tillhör Fernando?
Fernando Rios Dambrosio tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Fernando?
Fernando Rios Dambrosio tillhör Strängnäs domkyrkoförsamling med Aspö.