7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Eva Malin Anna-Lena Andersson

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19811210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 10 december 1981

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 24 december

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Eva Malin Anna-Lena Andersson

Förnamn: Eva Malin Anna-Lena

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-07-15

Gatuadress: Slångatan 5

Postnummer: 242 34

Postort: Hörby

Församling: Hörby församling (126602)

Kommun: Hörby (1266)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Andersson är en kvinna på 44 år som bor på Slångatan 5 i Hörby. Anna-Lenas bostad är en villa på 96 kvm . Där har hon bott i 17 år och 353 dagar sedan hon flyttade in den 15 juli 2008. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Andersson?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Slångatan 5

Latitud: 55.852600   |   Longitud: 13.670540

Registrerat på adressen


Slångatan 5
242 34 Hörby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 96 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Lindex Sverige AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 3471,3 Vinst (MSEK) 58,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 3471,3 58,1
Aktiebolag Lindex Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 4000,5 Vinst (MSEK) 429,6
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2025 4000,5 429,6

Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 205 dagar)

Födelsedag

10 december (en torsdag om 160 dagar)

Födelsedatum

1981-12-10 (en torsdag för 16 276 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 160 dagar (en onsdag)

Anna-Lena Andersson är en kvinna på 44 år som bor på Slångatan 5 i Hörby. Anna-Lenas bostad är en villa på 96 kvm . Där har hon bott i 17 år och 353 dagar sedan hon flyttade in den 15 juli 2008. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Anna-Lenas postnummer, 242 34, är medelinkomsten 347 983 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,84 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hörby där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Anna-Lena bor tillsammans med Joakim Lindén. Han är en 44 årig man som flyttade in den 15 juli 2008 och har bott där totalt 17 år och 353 dagar. Hon är inte gift.

På Anna-Lenas nästa födelsedag fyller hon 45 år. Den inträffar om 160 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 5 år och 160 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 174 dagar.

Namnet Eva är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’livgivande’)'.

Anna-Lena har 2 bolagsengagemang ( Lindex Sverige AB och Aktiebolag Lindex ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Andersson