7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Kristoffer Sebastian Linnér
Årsinkomst: Kolla Kristoffers lön anonymt
Personnummer: 19811227-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 27 december 1981
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 15 mars
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Kristoffer Sebastian Linnér
Förnamn: Kristoffer Sebastian
Tilltalsnamn: Kristoffer
Efternamn: Linnér
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-08-16
Gatuadress: Täckinge Kronogård 166
Postnummer: 305 77
Postort: Getinge
Församling: Getinge-Rävinge församling (138014)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kristoffer
Kristoffer Linnér är 44 år gammal och bor på Täckinge Kronogård 166 i Getinge. Hans bostad är en villa på 205 kvm . Där har han bott i 15 år och 308 dagar sedan han flyttade in den 16 augusti 2010. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kristoffer
Informationen om Kristoffer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Täckinge Kronogård 166
Registrerat på adressen
305 77 Getinge
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2016-05-08 (10 år) Ägare Anna Linnér Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2016-05-08 (10 år) | Anna Linnér | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kristoffer kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kristoffer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kristoffers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 205 kvm
Byggår: 1885
Bolagsengagemang | 0 st
Kristoffer har inga bolagsengagemang
Mer om Kristoffer
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 175 dagar)
Födelsedag
27 december (en söndag om 190 dagar)
Födelsedatum
1981-12-27 (en söndag för 16 246 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 190 dagar (en lördag)
Kristoffer Linnér är 44 år gammal och bor på Täckinge Kronogård 166 i Getinge. Hans bostad är en villa på 205 kvm . Där har han bott i 15 år och 308 dagar sedan han flyttade in den 16 augusti 2010. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 305 77, som är Kristoffers bostadsområde, är medelinkomsten 427 371 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,22 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Kristoffers ingår. Kristoffers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 200.
Kristoffer bor tillsammans med 3 personer: Matilda Linnér , Molly Linnér , Anna Linnér . På adressen finns också en hund registrerad som Kristoffer inte är ägare till. Kristoffer är gift med Anna Linnér .
Kristoffer har namnsdag om 268 dagar och nästa födelsedag inträffar om 190 dagar då han fyller 45 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 190 dagar (en lördag).
Namnet Kristoffer är 'Grekiskt namn (Christopho´ros) med bet. ’Kristusbärare’'.
Kristoffer har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kristoffer i Sverige Kristoffer Tamsons i Stockholm, Kristoffer Jakobsen i Täby och Kristoffer Ahonen Appelquist i Älvsjö.
Informationen om Kristoffer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kristoffer Linnér
Var bor Kristoffer?
Hur gammal är Kristoffer?
Kristoffer Linnér är 44 år gammal och föddes den 27 december 1981. Han fyller 45 år den 27 december.
Har Kristoffer några bolagsengagemang?
Kristoffer har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kristoffer några fordon?
Är Kristoffer gift?
Kristoffer är gift med Anna Linnér.
Vilket telefonnummer har Kristoffer?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kristoffer.
Vilket stjärntecken har Kristoffer?
Kristoffer har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Kristoffer folkbokförd?
Kristoffer Linnér är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Kristoffer?
Kristoffer Linnér tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Kristoffer?
Kristoffer Linnér tillhör Getinge-Rävinge församling.