7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Layla Abou Tacca

Årsinkomst: Kolla Laylas lön anonymt

Personnummer: 19820101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 1 januari 1982

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Layla Abou Tacca

Förnamn: Layla

Tilltalsnamn: Layla

Efternamn: Abou Tacca

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-07-22

Gatuadress: Atlanticagatan 7

Postnummer: 702 86

Postort: Örebro

Distrikt: Almby

Församling: Almby församling (188004)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Layla

Layla Abou Tacca är 44 år och bosatt på Atlanticagatan 7 i Örebro. Hon bor i en villa på 150 kvm . Där har hon bott i 9 år och 343 dagar sedan hon flyttade in den 22 juli 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Layla

Informationen om Layla kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Layla Abou Tacca?

Vad tjänar Layla?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Laylas
Kreditstatus?

Nyfiken på Laylas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Atlanticagatan 7

Latitud: 59.256939   |   Longitud: 15.266605

Registrerat på adressen


Atlanticagatan 7
702 86 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Layla kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Layla hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Laylas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 150 kvm

Byggår: 2014

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Layla har inga bolagsengagemang


Mer om Layla


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 180 dagar)

Födelsedag

01 januari (en fredag om 185 dagar)

Födelsedatum

1982-01-01 (en fredag för 16 251 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 185 dagar (en torsdag)

Layla Abou Tacca är 44 år och bosatt på Atlanticagatan 7 i Örebro. Hon bor i en villa på 150 kvm . Där har hon bott i 9 år och 343 dagar sedan hon flyttade in den 22 juli 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 702 86, är medelinkomsten 491 963 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,23 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Layla ingår. Laylas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 136.

Layla bor tillsammans med George Fikany. Han har bott på Atlanticagatan 7 i totalt 9 år och 343 dagar sedan han först registrerades på adressen den 22 juli 2016. Hon är gift med George Fikany .

Layla fyller 45 år om 185 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 5 år och 185 dagar (en torsdag).

Layla har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Layla i Sverige Layla Mohamoud i Jönköping, Layla Mohamed i Spånga och Layla Abdi i Örebro.

Informationen om Layla kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Layla Abou Tacca