7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Nageena Bibi
Registrerades som utvandrad 2025-11-20 och hennes hemkommun var då Botkyrka.
Personnummer: 19820101-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 1 januari 1982
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Nageena Bibi
Förnamn: Nageena
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bibi
Mellannamn:
Utlandsadress
Personen har utvandrat
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Nageena Bibi är en 44 årig kvinna. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Bolagsengagemang | 0 st
Nageena har inga bolagsengagemang
Mer om Nageena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 183 dagar)
Födelsedag
01 januari (en fredag om 182 dagar)
Födelsedatum
1982-01-01 (en fredag för 16 254 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 182 dagar (en torsdag)
Nageena Bibi är och registrerades som utvandrad från Sverige 2025-11-20 och hennes hemkommun var då Botkyrka. Informationen nedan är den senast kända för henne när hon fortfarande bodde i Sverige.
Nageena Bibi är en 44 årig kvinna. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Nageena bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Nageena är gift med Aman Ullah .
Nageenas nästa födelsedag är om 182 dagar då hon fyller 45 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 5 år och 182 dagar (en torsdag).
Nageena har inga bolagsengagemang.
Informationen om Nageena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Nageena Bibi
Var bor Nageena?
Hur gammal är Nageena?
Nageena Bibi är 44 år gammal och föddes den 1 januari 1982. Hon fyller 45 år den 1 januari.
Har Nageena några bolagsengagemang?
Nageena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Nageena några fordon?
Är Nageena gift?
Nageena är gift med Aman Ullah.
Vilket telefonnummer har Nageena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Nageena.
Vilket stjärntecken har Nageena?
Nageena har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun var Nageena folkbokförd?
Nageena Bibi var vid tidpunkt för utvandring folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhörde Nageena?
Nageena Bibi tillhörde vid tidpunkt för utvandring Stockholm.
Vilken församling tillhörde Nageena?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Nageena tillhör.