7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Emil Andreas Stenström

Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt

Personnummer: 19820112- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 12 januari 1982

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 november

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Emil Andreas Stenström

Förnamn: Emil Andreas

Tilltalsnamn: Emil

Efternamn: Stenström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-01-16

Gatuadress: Sylvestergatan 8 D

Postnummer: 125 71

Postort: Älvsjö

Distrikt: Brännkyrka

Församling: Brännkyrka församling (018021)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Emil

Emil Stenström är 44 år och bosatt på Sylvestergatan 8 D i Älvsjö. Han bor i ett radhus på 128 kvm . Där har han bott i 6 år och 166 dagar sedan han flyttade in den 16 januari 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Emil

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emil Stenström?

Vad tjänar Emil?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emils
Kreditstatus?

Nyfiken på Emils Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sylvestergatan 8 D

Latitud: 59.285530   |   Longitud: 18.030627

Registrerat på adressen


Sylvestergatan 8 D
125 71 Älvsjö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Tactics Labs AB Status Aktiv
Ansvarig Emil Andreas Stenström (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Emil Andreas Stenström (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emil kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emils bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 128 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Tactics Labs AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 28,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 0 28,1
Bostadsrättsföreningen Jullovet Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Emil


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 170 dagar)

Födelsedag

12 januari (en tisdag om 195 dagar)

Födelsedatum

1982-01-12 (en tisdag för 16 241 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 195 dagar (en måndag)

Emil Stenström är 44 år och bosatt på Sylvestergatan 8 D i Älvsjö. Han bor i ett radhus på 128 kvm . Där har han bott i 6 år och 166 dagar sedan han flyttade in den 16 januari 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 125 71, är medelinkomsten 466 619 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,46 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Emil ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 75.

Emil bor tillsammans med Viktoria Asp. Hon har bott på Sylvestergatan 8 D i totalt 6 år och 166 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 16 januari 2020. Han är gift med Viktoria Asp .

Emil fyller 45 år om 195 dagar och har namnsdag om 136 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 5 år och 195 dagar (en måndag).

Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.

Emil har 2 bolagsengagemang ( Tactics Labs AB och Bostadsrättsföreningen Jullovet ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emil Stenström