7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Youssef Akouz

Årsinkomst: Kolla Youssefs lön anonymt

Personnummer: 19820128- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 28 januari 1982

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Youssef Akouz

Förnamn: Youssef

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Akouz

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-12-03

Gatuadress: Byggmästaregatan 62

Postnummer: 233 43

Postort: Svedala

Distrikt: Svedala

Församling: Svedala församling (126301)

Kommun: Svedala (1263)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Youssef Akouz är 44 år gammal och bor på Byggmästaregatan 62 i Svedala. Hans bostad är ett kedjehus på 132 kvm . Där har han bott i 7 år och 197 dagar sedan han flyttade in den 3 december 2018. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Youssef Akouz?

Vad tjänar Youssef?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Youssefs
Kreditstatus?

Nyfiken på Youssefs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Byggmästaregatan 62

Latitud: 55.505122   |   Longitud: 13.242812

Registrerat på adressen


Byggmästaregatan 62
233 43 Svedala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Youssef kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Youssef hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Youssefs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 132 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Youssef har inga bolagsengagemang


Mer om Youssef


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 141 dagar)

Födelsedag

28 januari (en torsdag om 224 dagar)

Födelsedatum

1982-01-28 (en torsdag för 16 212 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 224 dagar (en onsdag)

Youssef Akouz är 44 år gammal och bor på Byggmästaregatan 62 i Svedala. Hans bostad är ett kedjehus på 132 kvm . Där har han bott i 7 år och 197 dagar sedan han flyttade in den 3 december 2018. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 233 43, som är Youssefs bostadsområde, är medelinkomsten 395 812 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,72 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Svedala där Youssefs ingår. Youssefs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Youssef delar bostaden med Yasmine Rami, en 37 årig kvinna. Hon flyttade in den 3 december 2018 och har bott där totalt 7 år och 197 dagar. Youssef är gift med Yasmine Rami .

Youssef har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 197 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 224 dagar då han fyller 45 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 224 dagar (en onsdag).

Youssef har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Youssef i Sverige Youssef Korkis i Huskvarna, Youssef Mehamedi i Uddevalla och Youssef Kaiss i Göteborg.

Informationen om Youssef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Youssef Akouz