7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Sadek Sheyho Sado

Årsinkomst: Kolla Sadeks lön anonymt

Personnummer: 19820304- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 4 mars 1982

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Sadek Sheyho Sado

Förnamn: Sadek Sheyho

Tilltalsnamn: Sadek

Efternamn: Sado

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-09-01

Gatuadress: Skillinggränd 9

Postnummer: 774 35

Postort: Avesta

Distrikt: Avesta

Församling: Avesta församling (208401)

Kommun: Avesta (2084)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sadek

Sadek Sado är en 44 årig man och bosatt på Skillinggränd 9 i Avesta. Hans bostad är ett radhus på 129 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2025 och har sammanlagt bott där i 310 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sadek

Informationen om Sadek kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sadek Sado?

Vad tjänar Sadek?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sadeks
Kreditstatus?

Nyfiken på Sadeks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skillinggränd 9

Latitud: 60.148051   |   Longitud: 16.152292

Registrerat på adressen


Skillinggränd 9
774 35 Avesta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sadek kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sadek hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sadeks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 129 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sadek har inga bolagsengagemang


Mer om Sadek


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 126 dagar)

Födelsedag

04 mars (en torsdag om 239 dagar)

Födelsedatum

1982-03-04 (en torsdag för 16 197 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 240 dagar (en torsdag)

Sadek Sado är en 44 årig man och bosatt på Skillinggränd 9 i Avesta. Hans bostad är ett radhus på 129 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2025 och har sammanlagt bott där i 310 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sadeks bostadsområde, på postnummer 774 35, är 413 203 kr per år och 2,56 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Avesta där Sadeks ingår. Sadeks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Sadek bor tillsammans med 2 personer: Ronak Moohammed Ameen , Omed Sado . Sadek är gift med Ronak Moohammed Ameen .

Sadeks nästa födelsedag är om 239 dagar då han fyller 45 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 240 dagar (en torsdag).

Sadek har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sadek i Sverige Sadek Sado i Avesta, Sadek Mahamuud i Göteborg och Sadek Jawadi i Kista.

Informationen om Sadek kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sadek Sado