7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-30

Mario Kelava

Årsinkomst: Kolla Marios lön anonymt

Personnummer: 19820419- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 19 april 1982

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Mario Kelava

Förnamn: Mario

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Kelava

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-03-31

Gatuadress: Kumla-Björka 115

Postnummer: 692 93

Postort: Kumla

Församling: Kumla församling (188101)

Kommun: Kumla (1881)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mario Kelava är en man på 44 år som bor på Kumla-Björka 115 i Kumla. bostad är en villa på 204 kvm . Där har han bott i 11 år och 121 dagar sedan han flyttade in den 31 mars 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mario Kelava?

Vad tjänar Mario?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marios
Kreditstatus?

Nyfiken på Marios Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kumla-Björka 115

Latitud: 59.099415   |   Longitud: 15.123459

Registrerat på adressen


Kumla-Björka 115
692 93 Kumla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mario kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mario hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marios bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 204 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mario har inga bolagsengagemang


Mer om Mario


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 102 dagar)

Födelsedag

19 april (en måndag om 263 dagar)

Födelsedatum

1982-04-19 (en måndag för 16 173 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 264 dagar (en måndag)

Mario Kelava är en man på 44 år som bor på Kumla-Björka 115 i Kumla. bostad är en villa på 204 kvm . Där har han bott i 11 år och 121 dagar sedan han flyttade in den 31 mars 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Marios postnummer, 692 93, är medelinkomsten 403 565 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,30 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mario och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kumla där Mario ingår. Marios lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 56.

Mario bor tillsammans med Diana Kelava. Hon är en 36 årig kvinna som flyttade in den 31 mars 2015 och har bott där totalt 11 år och 121 dagar. Han är gift med Diana Kelava .

På Marios nästa födelsedag fyller han 45 år. Den inträffar om 263 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 264 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 155 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mario har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mario i Sverige Mario Del Din i Hässleholm, Mario Kempe i Saltsjö-Boo och Mario Martinovic i Göteborg.

Informationen om Mario kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mario Kelava