7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-30

Johny Sharro

Årsinkomst: Kolla Johnys lön anonymt

Personnummer: 19820423- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 23 april 1982

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Johny Sharro

Förnamn: Johny

Tilltalsnamn: Johny

Efternamn: Sharro

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-02-16

Gatuadress: Göksholmsbacken 29 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 124 74

Postort: Bandhagen

Distrikt: Vantör

Församling: Vantörs församling (018023)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Johny

Johny Sharro är en 44 årig man och bosatt på Göksholmsbacken 29 lgh 1002 i Bandhagen. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 februari 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 164 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Johny

Informationen om Johny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Johny Sharro?

Vad tjänar Johny?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Johnys
Kreditstatus?

Nyfiken på Johnys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Göksholmsbacken 29 lgh 1002

Latitud: 59.259266   |   Longitud: 18.017587

Registrerat på adressen


Göksholmsbacken 29 lgh 1002
124 74 Bandhagen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Johny kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Johny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Johnys bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 70 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Johny har inga bolagsengagemang


Mer om Johny


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 98 dagar)

Födelsedag

23 april (en fredag om 267 dagar)

Födelsedatum

1982-04-23 (en fredag för 16 169 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 268 dagar (en fredag)

Johny Sharro är en 44 årig man och bosatt på Göksholmsbacken 29 lgh 1002 i Bandhagen. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 februari 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 164 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Johnys bostadsområde, på postnummer 124 74, är 325 232 kr per år och 5,29 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Johnys ingår. Johnys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 225.

Förutom Johny bor också Monika Sharro på adressen. Där har hon bott i 10 år och 87 dagar sedan hon först registrerades där den 4 maj 2016. Johny är gift med Monika Sharro .

Johnys nästa födelsedag är om 267 dagar då han fyller 45 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 155 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 268 dagar (en fredag).

Johny har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Johny i Sverige Johny Åbom i Kvicksund, Johny Svennemyr i Kiruna och Johny Lindqvist i Gusum.

Informationen om Johny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Johny Sharro