7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Hans Rune Emil Andersson

Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt

Personnummer: 19820514- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 44 år

Födelsedag: 14 maj 1982

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 november

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Hans Rune Emil Andersson

Förnamn: Hans Rune Emil

Tilltalsnamn: Emil

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-06-04

Gatuadress: Badhusgatan 7 D

Postnummer: 294 31

Postort: Sölvesborg

Distrikt: Sölvesborg

Församling: Sölvesborgs församling (108301)

Kommun: Sölvesborg (1083)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Emil

Emil Andersson är en 44 årig man och bosatt på Badhusgatan 7 D i Sölvesborg. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 104 kvm . Han flyttade in på adressen den 4 juni 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 18 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Emil

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emil Andersson?

Vad tjänar Emil?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emils
Kreditstatus?

Nyfiken på Emils Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Badhusgatan 7 D

Latitud: 56.051821   |   Longitud: 14.588992

Registrerat på adressen


Badhusgatan 7 D
294 31 Sölvesborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Andersson, Emil Status Aktiv
Ansvarig Hans Rune Emil Andersson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Hans Rune Emil Andersson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emil kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emils bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 104 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Andersson, Emil Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Emil


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

44 år (och 39 dagar)

Födelsedag

14 maj (en fredag om 326 dagar)

Födelsedatum

1982-05-14 (en fredag för 16 110 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 5 år och 327 dagar (en fredag)

Emil Andersson är en 44 årig man och bosatt på Badhusgatan 7 D i Sölvesborg. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 104 kvm . Han flyttade in på adressen den 4 juni 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 18 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Emils bostadsområde, på postnummer 294 31, är 341 735 kr per år och 8,63 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Emils ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Emil bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Emil är inte gift.

Emils nästa födelsedag är om 326 dagar då han fyller 45 år. Hans namnsdag är om 145 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 327 dagar (en fredag).

Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.

Emil har 1 bolagsengagemang ( Andersson, Emil ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emil Andersson